Geboden Oplossing:
Goedemorgen TjibbeN,
Ik snap dat je gefrustreerd bent, want het is nooit fijn om afgewezen te worden in je klacht als je er zelf van overtuigd bent dat je in je recht staat. Je mag uiteraard je mening ventileren, maar binnen ABN AMRO hebben wij een klachtenprocedure. Dit houdt in dat er speciale afdelingen zijn die klachten in behandeling nemen.
Via dit Forum reageren wij als Webcare afdeling en zijn wij het eerste aanspreekpunt om te zorgen dat je klacht serieus genomen wordt en wordt opgepakt door de juiste afdeling. Wij monitoren daarom ook of de klacht wordt opgepakt, maar kunnen hier inhoudelijk niet bij helpen als het uitmondt in een officiële klacht. De klachtenafdeling heeft jouw klacht opgepakt en in behandeling genomen. Je hebt hierover een afwikkelbrief gekregen. Dat je het niet eens bent met deze klacht is je goed recht, maar via dit forum kunnen wij niks voor je betekenen.
Ik heb je gewezen op de stappen die je nu kunt volgen. Als je het niet eens bent met de klacht en het dossier wilt, raad ik je dus aan deze klacht en jouw verzoek neer te leggen bij de afdeling Klachtenmanagement.
Wanneer je weinig vertrouwen heb in ons onderzoek en uitspraken, kun je daarna naar het Kifid. Het is echter belangrijk dat je eerst ons interne klachtenproces hebt doorlopen, anders stuurt het Kifid je klacht weer terug naar ons.
Ik kan je helaas niet verder helpen en ik merk dat we het ook niet eens zullen worden op dit forum. Ik heb je ons beleid uitgelegd. Ik ga de klacht bij dezen dan ook sluiten, omdat we hier niet verder komen en in cirkeltjes berichten over en weer aan het sturen zijn. Ik wens je nogmaals veel succes met je klacht.
Met vriendelijke groet,
Mw. L. Salama
ABN AMRO Webcare