Accu binnen 4 maand kapot.
Klacht van astar-80 op 22 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Mijn zoon heeft met de kerst 2013 een Samsung Core gekocht, nieuw in de winkel. Waarvan nu de accu al kapot is. Lees meer
Bij Samsung zijn 53 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.4/10. Dien een klacht in over Samsung.
Samsung is een van de grootste elektronica leveranciers ter wereld. Wellicht heeft u een TV, mobiel, telefoon, camera, printer of laptop van dit merk in... Lees meer >
Samsung is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 6334 klachten gemeld over Samsung. Hiervan zijn er 850 opgelost (13%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Samsung delen.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over: samsung, promotie, galaxy, klantenservice, gratis. Op basis van de 6334 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Samsung is 13%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Samsung:
1. Neem eerst contact op met Samsung — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @Samsung_NL
U kunt een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Samsung.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.334 klachten over Samsung ingediend, waarvan 52 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Van de klachten over Samsung wordt 14% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 876 van de 6.334 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over Beschadigd product of pakket van Samsung, Klantenservice problemen met Samsung, Retour en terugbetaling problemen met Samsung. Bekijk alle Samsung klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Samsung via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Samsung actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Samsung niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van astar-80 op 22 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Mijn zoon heeft met de kerst 2013 een Samsung Core gekocht, nieuw in de winkel. Waarvan nu de accu al kapot is. Lees meer
Klacht van mario1965 op 22 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
ik heb vorige week een kleine update gehad op mijne s4 daarna had ik gedurend 2dagen bijna constant geen netwerkbereik en toen dat opgelost was heb ik nu al 3dagen dat mijn gsm aangeeft dat hij niet mijn netwerk... Lees meer
Klacht van hansherwig op 22 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Bij aanschaf krijgt u 100 euro retour. Alle papieren opgestuurd. Na 3 maanden gevraagd waar het geld bleef. Niets ontvangen meneer, kunt het nog eens toesturen. Gedaan. Antwoord: wij kunnen niets voor u doen. In de voorwaarden staat dat bij... Lees meer
Klacht van basverhoeven123 op 21 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Geachte Heer / Mevrouw, Op 24-03-2014 kocht ik een Samsung P5210 Galaxy TAB3 SNR22F10H9EZ bij Media markt Breda. Na het openen van de doos kwam ik er achter dat tussen de LCD en housing een spleet zat. Ik ben de... Lees meer
Klacht van Leonetta op 20 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
teveel geluid van de koelvriescombi is al een monteur geweest maar die zegt is normaal nou sorry dit is geen normaal geluid het lijkt wel een brommer kan er niet van slapen heb hem 8 januari 2014 gekocht bij... Lees meer
Klacht van Ramon1992 op 20 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Geachte lezers, Onze zoon heft van zijn spaarcenten in December 2013 bij de media markt een tv gekocht met daarbij een 1 jaar gratis gebruik maken van Netflix. Half januari 2014 alles papieren aan koopbon en streepjes code van de doos... Lees meer
Klacht van laucasagrande26 op 19 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Na enkele meldingen dat de telefoon is aangesloten op de dock (wat niet het geval was), laadt de telefoon niet meer op. Nu is de telefoon uit en hij laadt aan geen enkele oplader op. Accu hebben we al eruit gehaald,... Lees meer
Klacht van ouafae_b op 18 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb aantal weken geleden formulieren opgestuurd. Ik heb nog steeds geen 100 euro cashback ontvangen. Lees meer
Klacht van Jcvil op 18 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb in november 2013 de actiecode naar Samsung opgestuurd maar tot nu geen €20 terug gekregen. Lees meer
Klacht van hans cullens op 18 april 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken
op 15-12-2013 note boek gekocht bij saturn in venlo .om dat ik 100 euro terug kreeg heb ik de papieren met nr. en aan koop bon op gestuurd naar samsung note antwoordnr 10016 6200 xp te maastricht ! op... Lees meer