Klacht: Aanpassen meterkast na 380

Gerroel29 op 23 november 2022 over Liander in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Liander
Status Open
Datum 23 november 2022

Een klant heeft op 2 oktober een aanvraag ingediend voor het verzwaren van de meterkast, met de verwachting dat dit uiterlijk op 15 december zou gebeuren. Na contact met Liander blijkt er echter geen zicht te zijn op een termijn voor de aanpassing, en kan het zelfs tot een half jaar duren, wat problemen oplevert voor de installatie van zonnepanelen. De klant is teleurgesteld over de communicatie en de vertraging, die volgens Liander te wijten is aan een gebrek aan materiaal en personeel.

Mijn Klacht:

2 Oktober aanvraag gedaan voor verzwaren , zou eerst volgens hun eigen mail per 15 december uiterlijk gebeuren. In een volgende mail krijgen we te lezen dat ze per begin december een update gaan geven over wanneer ze denken deze in te plannen. Zojuist gebeld en daar krijgen we te horen dat er geen enkel zicht is op welke termijn ze de meterkast kunnen aanpassen. Kan zomaar een half jaar duren. Dit lijkt nergens na , met leverancier zonnepanelen op basis van eerste info liander gepland op laaste week november / eerste week december te leggen. Het systeem zal nu moeten worden geknepen en waarmee de opbrengst eens stuk nadelige.zal zijn. De mededeling die ze geven is gebrek aan materiaal en personeel. Het valt niet uit te leggen dat er eerst werd aangegeven per december te kunnen aanpassen.

Gewenste Oplossing:

Wij zouden tevreden zijn wanneer de aanpassing in de meterkast per december wordt uitgevoerd zoals in eerste instantie werd aangegeven. We investeren 40 mille in panelen voor het eigen bedrijf dan kun je niet een klant 5 a 6 maanden laten wachten voor een aanpassing die met een kwartier tijd is uit te voeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Liander

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Liander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerroel29
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie