Mijn Klacht:
Na ieder contact met Ziggo krijg je een mailtje ondertekent met Robin Clements, Directeur Klantenservice Ziggo met een aantal vragen o.a. Vertel ons hoe we het doen, En bent u toen echt geholpen? Ik kijk uit naar de resultaten schrijft ie. Je kunt echter invullen wat je wilt, er reageert nimmer iemand. Reageer je echter met reply naar Robin ([email protected]) dan antwoord de automatische reply dat Robin je graag op een ander contactadres helpt en kom je juist bij degene die jou maar niet verder helpt.
Dan maar een mail dat Ziggo je ook verschaft; [email protected]
Maar deze antwoord dan weer dat het niet meer mogelijk is om direct te mailen met dit adres. Dan maar een contactformulier gebruiken. Maar daar reageert ene Bouchra je ‘in naam van Robin Clements en een dag later belt ene Rianne jou hoogstpersoonlijk op om te melden dat Robin Clements maar een ondertekening is maar niet lijfelijk bestaat.
Er blijven mij twee indrukken over. Eerstens dat het zeer bedenkelijk is een persoon te gebruiken die niet bestaat. Het enige voordeel was wel dat Rianne, in tegenstelling tot 5 weken chatcontact met een nare helpdesk medewerker, binnen de kortste keren begreep waar het om ging en bedragen vlot crediteerde. Het valt echter niet te begrijpen dat nare opmerkingen van de medewerker in het chatverkeer niet te herleiden zouden zijn terwijl dezelfde chat haar belangrijke informatie verschafte over opzeggingen. Hoe simpel kun je zijn. Maar ja, aan Robin Clements kunnen zij geen reactie vragen,
Gewenste Oplossing:
Wanneer Ziggo de Ziggo Vrijstaat-houding eens zou oppakken en nare medewerkers hun congé geeft. Of een echte Directeur Klantenservice Ziggo in dienst te nemen. Dit ruikt sterk naar bedrog.
Misschien is dat wel de reden dat Ziggo geen klachten van Klacht.nl behandeld. Die weten hoe het zit.


