Klacht: Vouchers niet ontvangen en wel betaald

Lilian Astrid op 18 maart 2023 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 18 maart 2023

Een klant van de Vriendenloterij heeft vier bioscoopvouchers besteld en betaald, maar heeft deze 30 minuten later nog niet ontvangen in zijn e-mail. De klant vraagt zich af wanneer de vouchers geleverd zullen worden.

Mijn Klacht:

Ik heb zojuist, zat 18mrt om ca. 19:30uur vier vouchers besteld voor bioscoop kinepolis. Deze zijn 30min later nog niet in mijn email ondanks dus dat ik wel betaald heb.

Wanneer kan ik ze ontvangen??

Gewenste Oplossing:

Binnenkomst van de vouchers

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lilian Astrid
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM