Klacht: ik ben geen lid

d.mollema.kluin op 16 maart 2018 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 16 maart 2018

Een persoon heeft aangegeven geen lid te zijn van de Vriendenloterij, maar constateert dat er vanaf november maandelijks geld van hun bankrekening is afgeschreven. De afschrijvingen zijn inmiddels geblokkeerd en de persoon vraagt zich af hoe de organisatie aan hun bankgegevens en machtiging is gekomen.

Mijn Klacht:

ik ben helemaal geen lid van de vriendenloterij maar nu is mijn vraag hoe jullie aan ons banknummer en machteging komen van de rabo vanaf november maandelijks geld van ons bankrekening nummer afgehaalt .en dat nu geblokeerd is .het is onmiddelijk stop gezet.

Gewenste Oplossing:

sorry ben niet tevreden zo.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM