Klacht: dubbele betaling

marthadevos op 07 november 2017 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 7 november 2017

Een klant van de Vriendenloterij heeft opgemerkt dat er op 25 oktober 2017 een bedrag van 13,50 euro is afgeschreven, gevolgd door een tweede afschrijving van hetzelfde bedrag op 1 november 2017. De klant vraagt zich af of deze dubbele betaling correct is.

Mijn Klacht:

Op 25 oktober 2017 is er 13,50 euro afgeschreven. Tot mijn verbazing is er 1 november 2017 weer 13,50 afgeschreven. Klopt dit wel??

Gewenste Oplossing:

Als ik de reden weet voor de dubbele betaling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM