Niet bezorgd
Klacht van jongepierad op 25 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
de Volkskrant werd niet bezorgd op zaterdag 21 februari 2015 ( weekendkrant!) en vandaag, 25 februari 2015 Lees meer
Bij Volkskrant zijn 17 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 4.4/10. Dien een klacht in over Volkskrant. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Volkskrant is een van de kwaliteitskranten van Nederland. Wist u dat deze krant dagelijks een oplage van ruim 360.000 heeft? Daarnaast wordt de krant... Lees meer >
Volkskrant is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 2813 klachten gemeld over Volkskrant. Hiervan zijn er 188 opgelost (7%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Volkskrant delen.
De meest voorkomende klachten over Volkskrant gaan over: bezorging, krant, bezorgd, volkskrant, abonnement. Op basis van de 2813 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Volkskrant is 7%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Volkskrant:
1. Neem eerst contact op met Volkskrant — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @volkskrant
U kunt een klacht over Volkskrant indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Volkskrant.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.812 klachten over Volkskrant ingediend, waarvan 14 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Volkskrant wordt 7% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 192 van de 2.812 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Volkskrant gaan over Klantenservice problemen met Volkskrant. Bekijk alle Volkskrant klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Volkskrant via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Volkskrant actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Volkskrant niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van jongepierad op 25 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
de Volkskrant werd niet bezorgd op zaterdag 21 februari 2015 ( weekendkrant!) en vandaag, 25 februari 2015 Lees meer
Klacht van picobre op 24 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb via de Tijdschriftenbon een 4-weeks digitaal abonnement met zaterdagkrant genomen op de Volkskrant. Van de Tijdschriftenbon kreeg ik bericht dat het abonnement op 28 januari zou ingaan, wat mij goed uitkwam omdat ik t/m 24 januari in het... Lees meer
Klacht van Hjamersfoort op 24 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Ik ben al jaren abonnee van de volkskrant. Sinds vier maanden is de bezorging heel slecht. Ik geef dit altijd door op de website. In december heb ik mijn abonnement schriftelijk opgezegd, maar dit werd niet geaccepteerd. In plaats daarvan... Lees meer
Klacht van [email protected] op 23 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Niet te vinden Lees meer
Klacht van Frankkorsmit op 23 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb vandaag geen Volkskrant gehad. In het verleden had ik een vast abonnement die ik heb opgezegd een van de redenen van de redenen was dat ik toen regelmatig geen krant kreeg of de krant was gescheurd, doorlopen en... Lees meer
Klacht van J.m.m. Delpeut op 21 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 21 februari heb ik voor de 2 e maal géén zaterdagmagazine bij de zaterdageditie van de Volskrant aangetroffen. Vorige week 14 februari was dit ook het geval. Graag ontvang ik als nog de magazines. Lees meer
Klacht van cary de reus op 21 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Heb een proefabonnement en juist om de zaterdag bijlage volksmagazine wil ik deze uit proberen maar helaas zat juist de volkskrant magazine er niet bij.Heb gebeld en kreeg een dagcode aangeboden maar is niet te vinden hoe en wat om... Lees meer
Klacht van am.louwselzenga.4363rh op 21 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Vorige week zaterdag 14 februari: GEEN Volkskrant. Vandaag 21 februari: weer GEEN Volkskrant. Vooral op zaterdag is dat een GROOT GEMIS. Lees meer
Klacht van garnwerd43 op 21 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
regelmatig!!!!!!!!geen krant op zaterdag Lees meer
Klacht van luuk123 op 21 februari 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
ik heb geen krant ontvangen op 21 -02-2015 Dit heb ik gemeld en daarop een code ontvangen voor een digitale krant. Dit werkt niet. Het is vaker gebeurd en toen werkte het ook niet. Baal erg omdat het juist de zaterdagkrant is met... Lees meer