hey
Klacht van Tony Cousijnse op 06 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
ja ik heb een blackberry. woor ik net wakker heb ik helenmaal geen berijk meer op me tel staat er sos.? Lees meer
Bij Vodafone zijn 52 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Vodafone. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Vodafone is wereldwijd één van de grootste aanbieders van mobiele telefonie. Ontvangt u wel eens een onjuiste factuur? Heeft u last van slecht... Lees meer >
Vodafone is een bedrijf actief in de categorie Mobiele Telefonie. Op Klacht.nl zijn in totaal 6982 klachten gemeld over Vodafone. Hiervan zijn er 2402 opgelost (35%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Vodafone delen.
De meest voorkomende klachten over Vodafone gaan over: vodafone, kosten, klantenservice, klacht, slecht. Op basis van de 6982 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Vodafone is 35%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Vodafone:
1. Neem eerst contact op met Vodafone — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Klantenservice: https://bit.ly/gFsQQQ
Twitter/X: @vodafoneNL
U kunt een klacht over Vodafone indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Vodafone.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.986 klachten over Vodafone ingediend, waarvan 52 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Mobiele Telefonie, klachtmelden.
Van de klachten over Vodafone wordt 35% opgelost. In totaal zijn 2.427 van de 6.986 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Vodafone gaan over Beschadigd product of pakket van Vodafone, Klantenservice problemen met Vodafone, Retour en terugbetaling problemen met Vodafone. Bekijk alle Vodafone klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Vodafone is 0800-0094 (gratis). U kunt ook een klacht over Vodafone indienen via Klacht.nl, waar Vodafone actief klachten behandelt.
Vodafone heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,3 op 10, gebaseerd op 23 beoordelingen.
Vodafone reageert gemiddeld binnen 6 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
U kunt uw Vodafone abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Tony Cousijnse op 06 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
ja ik heb een blackberry. woor ik net wakker heb ik helenmaal geen berijk meer op me tel staat er sos.? Lees meer
Klacht van doodgeirriteerd op 06 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Sinds vandaag staat het gebouw in rotterdam in de fik en natuurlijk (zoals altijd is zuid-holland) weer de gelukkige zonder bereik. Het gebeurd elk jaar dat jullie een storing hebben en ik ben het zat!! Ik heb 3 abonnementen bij... Lees meer
Klacht van faribazarbi op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Eind februari heb ik een zakkelijk abonnement met iPad afgesloten bij Vodafone. Volgens de website zou ik een smartcover erbij krijgen. 1x gemaild (28 februari, niet geantwoord) en 3x gebeld en iedere keer zouden ze de vraag bij hun manager... Lees meer
Klacht van Royofzo op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Sinds Februari 2010 ben ik een trouwe klant van Vodafone. De laatste tijd wil ik steeds vaker gebruik maken van mobiel internet in de omgeving van mijn woonplaats (Leerdam). Ik betaal hier elke maand voor, maar mijn ervaring is dat de... Lees meer
Klacht van telefoongedoe op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Ik probeer mbv opwaardeerbon 20 euro op te waarderen, maar krijg telkens een foutmelding. Bon is geldig tot 14-4-12. DOchter heeft al 2?? jaar geleden ongeveer geprobeerd via sms, dat mislukte = er was niets opgewaardeerd. Toen probeerde ze het... Lees meer
Klacht van leonie01 op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Sinds 1 februari ben ik verhuisd en sindsdien heb ik geen of erg slecht bereik in mijn huis. Telefoongesprekken vallen vaak weg en soms ben ik niet eens te bereiken. Erg frustrerend! Lees meer
Klacht van melsje op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Bij vodafone heb ik een bestelling gedaan voor een 2 jarig abo +samsung galxy s2. Bij ontvangst van de telefoon bleek deze defect. Gebeld met vf en ze vertelden mij dat ik hem binnen 2 dagen retour moest sturen en... Lees meer
Klacht van mevrouw1 op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
18/1 bestelde ik een Nokia 100 bij Vodafone. De dag daarop ontving ik een mailtje met de mededeling dat het toestel niet leverbaar is. Ik zou geinformeerd worden wanneer dat wel het geval zou zijn. Er volgde doodse stilte. Na... Lees meer
Klacht van RobinRyk op 05 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Elke keer als ik wil bellen staat er: 'U kunt geen uitgaande oproepen doen terwijl oproepblokkering is ingeschakeld.' Al mijn instelling zijn al goed, het nummer van de sms centrale ook. Bij oproepen - oproepen blokkeren - extra instellingen -... Lees meer
Klacht van Sel. op 04 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Het begon al met het kopen van de Blackberry prepaid kaart bij de winkel (geen Vodafone winkel, wel verkooppunt). Deze kaart kostte mij 19.95 en in de winkel werd mij verteld dat hier in totaal 17.50 euro beltegoed bij zou... Lees meer