verkopers aan deur zijn niet netjes/beleefd, staan een beetje te lolbroeken aan de deur en verwachten dat serieus genomen te worden, dit is de maat die ze bij ons in de buurt neer zetten.
ook de frequentie waarop ze langs komen... Lees meer
Ik heb een klacht over Vodafone,
Mijn rekeningen zijn veel hoger dan mijn abonnements tarief volgens Vodafone zijn het buitenbundel kosten en kosten voor content diensten, ik heb me nooit aangemeld voor content diensten en nooit buiten mijn bundel gebeld.
Ik wil... Lees meer
Ik ben al een flink aantal jaren trouwe mobiele klant van Vodafone voor zowel mijzelf als mijn vrouw. Toen wij na verhuizen slechts ontvangst bleken te hebben op ons nieuwe adres was de klantenservice zeer behulpzaam en bood aan om... Lees meer
Wij zijn altijd heel tevreden over jullie geweest. In 2011 zijn wij van korte duur overgestapt naar een andere provider, omdat de internet verbinding niet goed was. Wij kregen bericht dat er een vodafone paal in ons dorp is en... Lees meer
na een abonnement van 2 jaar heb ik lang gewacht met verlengen of wat dan ook , waarna ik begin augustus 2016 toch maar telefonisch heb verlengd met een ander abonnement en een nieuwe telefoon.
ik heb telefonisch om een... Lees meer
In september heb ik een iPhone gepreordered dit heb ik bij Vodafone gedaan daar deze het toestel direct bij uitgave konden leveren. Ik heb mijn abonnement verlengd en deze zal opgestuurd worden.
Echter na 2weken nog niets ontvangen op hun website... Lees meer
Na mijn contract verlengd te hebben in Maart voor twee jaar, na verhuizing geen netwerk meer.
Contract met Vodafone op kunnen zeggen omdat er door hun gemeten was dat het netwerk slecht is in mijn gebied en niet gaat verbeteren.
per... Lees meer
Het verhaal is lang, maar de korte versie is als volgt:
Mijn lopende abonnement bevatte te weinig dataverkeer, via de migratiedienst mijn toestel afgekocht zodat het abonnement verlengd kon worden. Helaas blijkt achteraf (na 3 maanden) dat mijn zakelijke vaste nummer... Lees meer
Hier onder staat uitgelegd wat ik naar Vodafone gestuurd heb het digitale kastje voor de tv is kapot
Ik ben bij iemand op leeftijd geweest om dat hij problemen met de tv heeft het gaat om
.......
Ik regel het voor hem... Lees meer
Ik weet niet hoe ik moet beginnen, ben nogal verwarrend af en toe,
door mijn ernstige Ziekte K.nker, en wat ik al niet meer mankeer, maar daar ga ik het verder... Lees meer