Klacht: klantenservice email reageert niet

mirreke op 23 december 2015 over V&D in de categorie Warenhuizen

V&D klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf V&D
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 23 december 2015

Een klant heeft een horloge besteld via de webshop van V&D, maar is ontevreden en heeft meerdere e-mails gestuurd met vragen over retourneren. Ondanks drie pogingen om contact op te nemen, heeft de klant geen reactie ontvangen, wat heeft geleid tot een te late retouraanvraag en onduidelijkheid over de kosten van de retourzending.

Mijn Klacht:

Heb via de webshop een horloge besteld, maar was niet tevreden en had via mail nog wat vraagjes over retourneren. Ik heb zo’n 3 X gemaild (bellen kon ik niet, ivm betaalde 0900nummer), maar heb tot op heden nog geen reactie gekregen. Heb nu wel een horloge waar ik niet blij mee ben, maar was te laat met retourneren door hún fout…daarbij zou het me €2,95 kosten , maar dit bleek €6,95 te zijn, wat ik belachelijk vind!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een cadeaukaart terug ontvang twv €60, daar heb ik mee betaald ook...t horloge wil ik nog best retourneren, maar dan wel gratis.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM