Klacht: Klachtafhandeling duurt te lang

Tom523 op 12 juni 2014 over V&D in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

22/7/2014, bericht verzonden naar klant. Verwezen naar de vestiging zodat zij daar het artikel kunnen beoordelen en de klacht kunnen oplossen.

Bedrijf V&D
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 12 juni 2014

Na het ontvangen van een nieuwe jas van V&D, die ook vlekken vertoonde na een regenbui, ervaart de klant lange wachttijden bij de klantenservice. Ondanks het indienen van een foto van de bon op 5 juni, heeft de klant nog steeds geen reactie ontvangen en krijgt bij verdere pogingen om contact op te nemen telkens een nieuw referentienummer. De klant uit zijn onvrede over de trage afhandeling en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Nadat mijn nieuw gekochte jas vlekken ging vertonen na een regenbui, kreeg ik van V&D een nieuwe in de winkel. Na weer een regenbui ging ook deze vlekken. De klantenservice reageerde op mijn status op hun FaceBookpagina toen ik er een foto bij had gezet. Ik kon mijn emailadres aanleveren en het zou goedkomen.

Allereerst moest ik al een aantal dagen wachten voordat ik uberhaupt een reactie kreeg. Ik zou een foto van mijn bon in moeten sturen en dan zouden ze het verder afhandelen. Na het insturen van de foto (inmiddels vanaf 5 juni) heb ik nog steeds geen reactie ontvangen. Als ik probeer te mailen om antwoord krijg ik weer een nieuw referentienummer. Ik vind dit een verschrikkelijke manier om met je klanten om te gaan! Mensen zo lang laten wachten op een jas die je gewoon nodig hebt in je dagelijkse leven. Wat moet ik nou doen als het gaat regenen? V&D: Jullie zijn sowieso een klant kwijt, en ik ga dit ook zeker aan bekenden vertellen!

Gewenste Oplossing:

Als V&D eindelijk eens wat gaat doen aan hun cultuur. Mailtjes die standaard beginnen met: Wat vervelend...die ken ik onderhand wel. V&D moet zich wat meer in de klant inleven. Ik wil sowieso mijn geld terug en jullie moeten wel met een hele goede oplossing komen om mij weer een tevreden klant te laten worden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door V&D in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat V&D een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

V&D

Heeft op 22 juli 2014 om 08:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

22/7/2014, bericht verzonden naar klant. Verwezen naar de vestiging zodat zij daar het artikel kunnen beoordelen en de klacht kunnen oplossen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM