Mijn Klacht:
Per 01-01-2015 na ca. 20 jaar klant te zijn geweest overgestapt naar een andere energieleverancier omdat Nuon Loont dezelfde beloning geeft aan een klant die b.v. net 1 jaar bij Nuon is en je moet wel lezen want de korting is alleen voor stroom niet voor gas!
Kreeg op 12-01 via de mail de definitieve afrekening en dacht meteen aan mijn spaarpunten die ik had gespaard, gauw naar de site maar ik kon al niet meer inloggen.
Even telefoontje naar Nuon met dit verhaal, antwoord: u wilde die stormparaplu nog bestellen voor uw punten?
Ja, sorry hoor maar u bent te laat die zijn vervallen nu u geen klant meer bent dat had u voor 01-01-2015 moeten doen.
Wat een geweldige service geeft Nuon toch, had leuk geweest bij de opzegging…..DENK OM UW GESPAARDE PUNTEN, u kunt ze verzilveren tot…..
Gewenste Oplossing:
Als Nuon deze kinderachtige kwestie gewoon op lost.

