miljoenenspel
Klacht van apolonia1952 op 14 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
kan mijn lot niet activeren via www.miljoenspel.nl/reis Lees meer
Bij Staatsloterij zijn klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Staatsloterij.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2900 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1264 opgelost (44%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wallet, wachtwoord, loten. Op basis van de 2900 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (44%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij â gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles â bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline â geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl â beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig â als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.900 klachten over Staatsloterij ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 44% opgelost. In totaal zijn 1.268 van de 2.900 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Beschadigd product of pakket van Staatsloterij, Klantenservice problemen met Staatsloterij, Retour en terugbetaling problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Staatsloterij actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl â openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van apolonia1952 op 14 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
kan mijn lot niet activeren via www.miljoenspel.nl/reis Lees meer
Klacht van mijk op 14 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Mijn klacht is dat de consument misleid word dat er elke week een miljoen valt. In de spelregels kan je terugvinden dat dit niet zo is, maar in de advertenties op tv + inet word er wel heel duidelijk gesuggereerd... Lees meer
Klacht van Hendrikus op 13 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Helaas ik kijk in de computer voor de winnende getallen die elke zaterdagavond worden getrokken. Tot mijn verbazing alleen maar kruisjes,geen cijfers dus. Lees meer
Klacht van Voort1947 op 06 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik heb al drie keer per mail opgezegd. Krijg automatische bevestiging maar ze blijven afschrijven. Lees meer
Klacht van miljoenen1 op 04 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ondanks diverse mails en opzegging terwijl ik mij NIET heb aangemeld wordt er nog steeds geld afgeschreven van mijn rekening. Schandalig, diefstal Lees meer
Klacht van miljoenen1 op 03 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Nooit aangemeld voor miljoenenspel Er wordt nog steeds geld afgeschreven Weet iemand waar je hier een klacht over kan indienen Lees meer
Klacht van miljoenen1 op 03 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Nooit aangemeld voor miljoenenspel Er wordt nog steeds geld afgeschreven Weet iemand waar je hier een klacht over kan indienen Lees meer
Klacht van triest op 02 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ja ,wij hadden ook eindcijfers goed.Eerst een paar maal met 7 en 1 maal met 97. Dan zou je verwachten dat je een prijs gewonnen heb.Na controle bleek dat ook wij 1 x âŦ 5 gewonnen hadden,maar die âŦ25 met eincijfers... Lees meer
Klacht van james41 op 02 oktober 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Volgens het prijzenpakket zou je bij 1 cijfer goed 5 euro winnen, bij 2 cijfers goed 25 euro en bij 3 cijfers goed 100 euro etc. Wij gelukkig we hebben 3 cijfers goed. Totdat we vanochtend weer keken en er nu een... Lees meer
Klacht van geertromer op 25 september 2012 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik speel ongewenst mee met het miljoenenspel en krijg iedere maand een witte enveloppe van de Staatsloterij met daarin vier loten, om weer een maand mee te spelen. Eind augustus kreeg ik de eerste enveloppe voor de maand september en... Lees meer