melding van de lotnummers
Klacht van bobofaziz op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
heb geen melding van de lotnummers voor de trekking van 10 april ontvangen Lees meer
Bij Staatsloterij zijn in totaal 2.902 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.264 opgelost (43%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 6 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 2.6/10 (626 stemmen). Dien een klacht in over Staatsloterij. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2.902 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1.264 opgelost (43%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wachtwoord, gewonnen, prijs. Op basis van de 2.902 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (43%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.902 klachten over Staatsloterij ingediend, waarvan 6 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 43% opgelost. In totaal zijn 1.264 van de 2.902 klachten opgelost.
Staatsloterij heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,6 op 10, gebaseerd op 626 beoordelingen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Klantenservice problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van bobofaziz op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
heb geen melding van de lotnummers voor de trekking van 10 april ontvangen Lees meer
Klacht van petertjevandebroek op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
m=mee dingen niet verkochte loten Lees meer
Klacht van Schmoller op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik hoorde vanmiddag dat spelers die in de bewuste periode ook hebben meegespeeld zich alsnog kunnen melden. Dat heb ik gedaan, vandaar mijn verzoek om ook voor compensatie in aanmerking te komen. Lees meer
Klacht van Peter en Petry op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Tussen 2000 en 2007 en bij de Koninginnedagtrekking in 2008 heb ik ook mee gedaan met de Staatsloterij waarbij het niet duidelijk was dat de prijs ook kon vallen op loten die niet verkocht waren. Daardoor was de daadwerkelijke... Lees meer
Klacht van jacojel op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ik vind dit een verkeerd iets deze vorm van verdienen! over de rug van de klant! daarom stop ik met deze loterij, zolang ik niet normaal met ideal kan betalen! Lees meer
Klacht van Anita Eijgermans op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Van begin 2003 tot eind 2005 (drie volle jaren) heb ik automatisch meegedaan aan de Staatsloterij, waarbij elke maand 15 euro werd afgeschreven van mijn ING rekening. Door de uitspraak van de Hoge Raad en de Compensatie die u nu... Lees meer
Klacht van piet engelen op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
waarom heb ik geen lot gekregen.ik speel automaties mee Lees meer
Klacht van kelrog8713 op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ik heb een hele straat gehad in deze periode zeker 2 jaar lang ik zou graag in aanmerking willen komen voor compensatie Lees meer
Klacht van P Truijens-Massij op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Daar ik met mijn overleden Man lang lid zijn geweest van de staatsloterij wil ik vragen of ik ook in aanmerking kom voor compensatie....gr P Truijens-Massij Lees meer
Klacht van chantal 1 op 10 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
heb nog geen lot ontvangen en vanavond is de trkking Lees meer