abonnemet
Klacht van janenjoske op 13 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
ik ben geen lid en wil dat ook niet worden stuur die 70 euro terug Lees meer
Bij Privilege zijn 1 klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Privilege.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Privilege in de categorie Online Veiling. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten... Lees meer >
U kunt een klacht over Privilege indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Privilege.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.567 klachten over Privilege ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Online Veiling, Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen.
Privilege lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.560 van de 1.567 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Privilege gaan over Online Veiling, Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen. In het afgelopen jaar zijn 1 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Privilege door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Privilege reageert gemiddeld binnen 4 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Privilege niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van janenjoske op 13 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
ik ben geen lid en wil dat ook niet worden stuur die 70 euro terug Lees meer
Klacht van gerda janssen op 13 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
er wordt geld van mijn prive rekening gehaald waar geen toestemming voor gegeven is .na een bepaalde tijd zou het abonement vanzelf stoppen en hoefden wij niets te doen. Lees meer
Klacht van lindaman op 12 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Na verschillende schriftelijke opzeggingen zonder bevestiging uiteindelijk aangetekend opgezegd waarna de bevestiging in 2012 is verstuurd dat ik geen lid meer ben. Vervolgens wordt op 1 juli 2013 opnieuw € 70 geïncasseerd. Bij (betaald!)telefonisch contact is toegezegd het bedrag te... Lees meer
Klacht van RienkeS op 10 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
U heeft jongsleden bij ons 70 euro van de rabobank rekening afschreven zonder toestemming. U zegt hier een abonnement op een blad voor te geven waar ik niet op zit te wachten of om gevraagt heb. Wij zijn niet langer... Lees meer
Klacht van robt op 09 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
er wordt zomaar een een jaarcontributie afgeschreven, terwijl ik nooit mee heb ingestemd! in het schrijven van 6 september suggereert privilege medewerker dat het om een misverstand gaat, en dat het openstaande bedrag als nog betaald moet worden! Lees meer
Klacht van johannes 562 op 08 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
er wordt gesugereerd dat mijn partner en ik lid zijn van Privilege, het is mij zelfs niet bekend wat dit voor bedrijf is, er wordt vermeld dat we hiermee films kunnen kopen tegen reductie,en kunnen winkelen of reizen . dit alles doen... Lees meer
Klacht van TONNIEBOL op 05 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Ik Wiebe. Muurling mellenssteeg 67 9753hm bin geen lid van privilege een betaal geen 35 URO BIJ DEZE Lees meer
Klacht van rangers01 op 03 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Met omschrijving "contributie lidmaatschap tot 1-8-2014" werden van mijn zusters bankrek. twee bedragen (70 en 35 euro) geïncasseerd terwijl ze nooit een machtiging had afgegeven, geen abonnement had genomen en nooit iets heeft ontvangen. Dit gebeurde onlangs (26 juli 2013)... Lees meer
Klacht van Roefje op 31 augustus 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Op mijn rekening is 70 euro ten onrecht afgeschreven als contributie. Ik ben NIET lid!!! Lees meer
Klacht van regenkamp op 29 augustus 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Dit bedrijf heeft 70euro en 35euro van mijn rekening gehaald op 27-8-2013 Ze zeggen dat ik telefonisch hen gemachted heh dat is beslist niet waar is wist niet eens dat ik erop geaboneerd was Wel heb ik Pretium... Lees meer
Compliment van Ben van Rein op 14 maart 2022 over Privilege
Razendsnel opgelost, waarvoor mijn waardering!
Hartelijk dank
Compliment van Roos Windels op 09 maart 2022 over Privilege
In een keer prima afgehandeld!
Compliment van [email protected] op 11 mei 2022 over Privilege
Privilege B.V heeft naar tevredenheid mijn klacht opgelost
Maar nog geld tegoed vanaf 2015, onterecht bedragen afgeschreven
Compliment van Kangoeroe9 op 05 november 2021 over Privilege
Een erg snelle reactie. Gisteravond op klacht.nl een bericht aangemaakt. De volgende morgen een vriendelijke mevrouw aan de telefoon gehad. Ik moet een mailtje versturen waarna het lidmaatschap wordt opgezegd. Ik ben zeer tevreden.
De klacht is naar tevredenheid opgelost
Compliment van Trea Gernaat op 28 juni 2021 over Privilege
Ik kan mij vinden in de oplossing en zorg dat de benodigde gegevens verstuurd worden en hoop dan, dat alles geregeld is en dat de automatische incasso's per direct stop gezet worden. Wordt vervolgd.
Compliment van robhassink op 16 februari 2021 over Privilege
Dag Jochem,
Jammer dat jullie uit coulance het niet direct stopzetten en het bedrag terugstorten.
Rob
Oprecht mijn complimenten
Compliment van 2020-de dupe op 23 april 2020 over Privilege
Ik vind het fijn dat U dit voor ons kon oplossen.
Onze dank hiervoor
Het geld is door Privileges teruggestort en het lidmaatschap per direct beëindigd.
Ook heeft Privileges nog getracht telefonisch contact op te nemen.
We zijn volkomen tevreden met het feit dat alles nu is opgelost.
Compliment van MVerschoof op 28 februari 2020 over Privilege
Ik ben netjes gebeld met de melding dat de gegevens zijn verwijderd. Zeer tevreden met de oplossing.
Compliment van Ger Manders op 04 januari 2020 over Privilege
Ik ben persoonlijk gebeld en mij is toegezegd dat het abonnement per eerstkomende datum wordt beëindigd.
Privilege heeft mij persoonlijk gebeld en aangegeven het probleem op te zullen lossen, tevens hebben zij excuses gemaakt voor het ongemak. Daarmee ben ik tevreden met de service en heeft Privilege het netjes opgelost.
Fijn dat het netjes en snel opgepakt is, de brief is inmiddels verzonden
Bedankt voor de bevestiging. Prima oplossing zo. Mvg Elvira
Het is goed opgelost
Direct een door mij ondertekende brief per E-mail verstuurd met mijn opzegging en het terug storten van de 110 euro die al betaald is voor 2020.
Ben benieuwd maar tot zover tevreden.
Zijn nu 3 weken verder maar nog geen reactie van Privilege en geen geld terug 19-11-2019
Compliment van Damon Weijers op 17 oktober 2019 over Privilege
Ze hebben netjes contact gezocht met mij en e klacht opgelost
Compliment van Visschedijk op 17 oktober 2019 over Privilege
Ja ben op zich blij dat eindelijk gelukt is. Moest ze nog wel terug bellen en weer brief sturen om op te zeggen. Lidmaatschap kan nu per 2020 beëindigd worden. Ik wil u hartelijk danken voor de geboden hulp.