Klacht: Abonementen afsluiten door mindrjarigen

Jordy Vermeulen op 08 december 2022 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 8 december 2022

Een ouder maakt zich zorgen over het feit dat de Postcode Loterij een 13-jarige dochter heeft aangeschreven met een brief waarin een code stond om zich aan te melden. De ouder vraagt zich af hoe het mogelijk is dat een minderjarige benaderd wordt door kansspelbedrijven.

Mijn Klacht:

Mijn 13 jarige dochter wordt per brief aangeschreven door de Postcode Loterij. In deze brief stond een code waarmee zij zich aan kon melden, dit is helaas ook gebeurd.
Mijn zorg is, hoe is het mogelijk dat een kind van 13 jaar aangeschreven wordt door dergelijke kans speel bedrijven.

Gewenste Oplossing:

Dit zou voorkomen moeten worden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jordy Vermeulen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM