Klacht: Klacht over verkeerde monturen en garantie

klager4e9e05e6 op 30 augustus 2026 over Pearle in de categorie Opticïens en brillen

Pearle klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pearle
Status Open
Datum 30 augustus 2026

Een klant heeft op 27 januari 2023 een zwarte bril gekocht bij Pearle in Den Haag, maar ontdekte bij een later bezoek dat hij twee verschillende monturen had ontvangen, een zwart en een donkerblauw, in plaats van het gevraagde model. Bij het verzoek om de rubbers van de meekleurende brillenpoot te verwisselen, werd hem meegedeeld dat er geen garantie meer was, wat leidde tot teleurstelling en het gevoel voor de gek gehouden te zijn.

Mijn Klacht:

Op 27 januari 2023 heb ik een zwarte bril gekocht bij Pearle, Passage 62 in Den Haag, voor €710. Bij een bezoek op 29 – 08 – 2026 wilde ik de rubbers van de meekleurende brillenpoot laten verwisselen omdat ze stuk waren. Tot mijn verbazing hoorde ik dat dit niet kon omdat ik twee verschillende monturen had ontvangen, terwijl ik had gevraagd om één model in één kleur (zwart). Ik ontving echter een zwart en een donkerblauw montuur, wat niet aan mijn verwachtingen voldeed. Daarnaast werd mij verteld dat ik geen garantie meer had, wat ik erg teleurstellend vond. Nu voel ik me voor de gek gehouden.

Gewenste Oplossing:

Gedeeltelijke teruggave van het aankoopbedrag of een bon voor een andere bril.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Pearle

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pearle

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pearle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager4e9e05e6
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM