Klacht: Klacht over miscommunicatie en gebrek aan klantgerichtheid

klager03825000 op 21 mei 2026 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 21 mei 2026

Tijdens een reis naar het museum in Assen ondervonden een vrouw en haar drie vriendinnen, allen 80 jaar oud, problemen door miscommunicatie met de NS. Ondanks dat er vooraf instructies waren ingewonnen over het gebruik van een groepskorting, bleek het loket op het station niet meer aanwezig te zijn. De dames kregen geen adequate hulp en moesten daardoor het volledige bedrag betalen, wat leidde tot teleurstelling over de klantgerichtheid van de NS.

Mijn Klacht:

Tijdens een recente reis naar het museum in Assen besloten mijn vrouw en drie vriendinnen, allen 80, de trein te nemen op basis van een televisie reclame van de NS. Eén van de dames had een groepskorting kaart en belde van tevoren naar de NS voor instructies. Zij kreeg te horen dat ze naar het loket op het station moest gaan. Toen zij vandaag op het station arriveerden, bleek er geen loket meer te zijn. De dames waren nerveus en vroegen om hulp, maar kregen te horen dat ze op internet moesten kijken, wat voor hen erg lastig is. Hierdoor moesten ze het volledige bedrag betalen, wat erg teleurstellend was. Het lijkt erop dat de NS niet nadenkt over de behoeften van klanten die niet goed met technologie overweg kunnen.

Gewenste Oplossing:

Graag ontvang ik excuses voor deze vervelende ervaring.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over NS
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Alle klachten die gemeld zijn door klager03825000
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten