Klacht: Niks ontvangen

Summer12345 op 25 april 2019 over Nena Fashion & More in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 25 april 2019

Een klant van Nena Fashion & More heeft al maanden op haar bestelling gewacht en heeft moeite om contact te krijgen met het bedrijf. Wanneer er wel een reactie komt, vraagt de ondernemer steeds om verduidelijking van de bestelling, terwijl de klant niets ontvangt.

Mijn Klacht:

Al maanden wacht ik op mijn bestelling, op geen enkele manier contact te krijgen met haar.. En als ze al reageert vraagt ze steeds wat ik ook al weer besteld heb. Zegt ze dat het verzonden heeft, maar je ontvangt niks.

Gewenste Oplossing:

Een excuus is wel op zijn plaats, en alsnog het bestelde product of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nena Fashion & More

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nena Fashion & More nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM