Klacht: Mijn ben pagina niet up to date nu dubbel abonnement

Visa53 op 12 juli 2016 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 juli 2016

Een klant van BEN heeft een probleem met de Mijn Ben pagina, die aangaf dat het abonnement verlengd kon worden. Hierdoor heeft de klant een nieuw abonnement afgesloten, terwijl het oude abonnement nog niet was verlopen, wat resulteert in vijf maanden dubbele kosten.

Mijn Klacht:

Doordat de Mijn Ben pagina aangaf dat ik mn abonnement al lang kon verlengen heb ik nu een ander abonnement afgesloten en is mijn abonement bij Ben nog niet verlopen. 5 maanden dubbele kosten!!

Gewenste Oplossing:

Graag de kosten delen, 2,5 maand een dubbel abonnement voor mij en 2.5 maand eerder beeindiging van het contract

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie