Klacht: Over een 0906 nummer

Cora metten op 20 april 2021 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 20 april 2021

Een klant van Lebara heeft een factuur ontvangen die bijna 20 euro bedraagt, wat 10 euro meer is dan gebruikelijk. De klant ontdekte dat een 0906-nummer op de factuur stond, waarvoor 8,12 euro in rekening werd gebracht, en heeft hierover contact opgenomen met de klantenservice. De medewerker kon geen oplossing bieden en de klant weigert te betalen voor het 0906-nummer, dat volgens hem vaak door criminelen wordt gebruikt.

Mijn Klacht:

Ik heb een Factuur van Lebara gekregen en schrok wel, moest 10€ meer betalen dan anders
Ik heb onbeperkt bellen ,onbeperkt Sms . En een bundel van 5 GB
Maar kreeg nu een rekening van bijna 20€ . Dus heb ik mijn Factuur geopend alles gratis en toen kwam ik een telefoon nummer tegen 090662121212 daar moet ik 8.12€ voor betalen en er sta bij post paid accaunt .ik ken het geheel niet .ik bel hier over met Lebara telefoniste .moest in de wacht ze ging even met haar meerderen overleggen ,nou mw vertelde ze u moet het gewoon betalen wij kunnen dit nie voor u oplossen .haar verteld dat ik het nie ging betalen .ja de 10€ wat ik altijd betaal dat gingen ze krijgen maar niet de 8.12€ .heb haar ook verteld dat deze 0906 nummers door criminele word gebruikt dat ik dat gezien had , nou als op deze manier met je klanten om ga en je overeind blijf met criminele die de Lebara of anderen provider op deze manier onschuldigen mensen het geld afhandig maken om zich zelf te verrijken ,nou sorry hoor dan is Lebara ook crimineel bezich VINDT IK.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden dat ze mijn de 8.12€ niet laten betalen en dat ze de telefoon nummer die met 0906 beginnen bij hun gelijk blokkeren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cora metten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie