Klacht: Lebara opwaardeer code al gebruikt

jamspase op 10 juni 2015 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 juni 2015

Een klant van Lebara heeft herhaaldelijk problemen ervaren met het gebruik van opwaardeercodes, waarbij de codes na aankoop al gebruikt blijken te zijn. Na contact met de klantenservice voelt de klant zich niet serieus genomen en vindt het onbegrijpelijk dat het bedrijf geen actie onderneemt om het probleem op te lossen, ondanks dat er 20 euro is betaald.

Mijn Klacht:

Het is voor de tweede keer dat beltgoed koop en nadat ik opgewaardeerd heb krijg ik een bericht dat opwaardeercode gebruikt is. De 1ste keer heb ik niets meegedaan maar nu het voor de 2de keer weer is overkomen heb ik contact opgezocht met lebara. Alleen zijn zij niet zo klantvriendelijk en bereid om iets te willen doen om het op te lossen. Zij weten wie en welk nr mijn opwaardeercode heeft gebruikt en zeggen niets te kunnen doen. Ik vind dit onbegrijpelijk. Lebara boeit het niet en doet niets. Ik heb 20 euro betaald en een ander gaat er mee vandoor.

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden over lebara. Heb 20 euro (wat eigenlijk 40 euro is) voor niets weggegooid. Ik wil mijn 20 euro terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie