Klacht: beltegoed

Neq op 03 april 2018 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

lebara klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 april 2018

Een klant van Lebara heeft 10 euro beltegoed opgewaardeerd, maar ontdekte dat er geen tegoed beschikbaar was. Volgens de klant is het beltegoed onterecht gebruikt voor een internetbundel die niet is geactiveerd. De klant verzoekt om terugbetaling van het beltegoed.

Mijn Klacht:

Ik heb 10 euro beltegoed opgewaardeerd op vrijdag of zaterdag maar toen ik luisterde naar mijn tegoed kreeg ik te horen dat ik geen tegoed had. Mijn beltegoed is gebruikt als internet bundel die ik niet heb geactiveerd. Ik zou graag mijn beltegoed willen hebben want ik gebruik geen internet bundel van lebara.serie nummer is 4058941255

Gewenste Oplossing:

als ik mijn tegoed terug krijg als beltegoed

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie