Klacht: geen gratis bezorgkosten product over de datum

KarinAlma op 12 februari 2021 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 februari 2021

Een klant van Jumbo heeft 20 minuten gewacht om een klacht te melden over gratis bezorgkosten en een product dat over de datum was. Na het wachten ondervond de klant problemen met het klachtenformulier, dat foutmeldingen gaf ondanks correcte invulling, wat ook nog eens 10 minuten in beslag nam.

Mijn Klacht:

Ik heb 20 minuten in de wacht gestaan om deze klacht te melden. Uiteindelijk klachtenformulier ingevuld wat ook 10 minuten duurde omdat hij een foutmelding gaf terwijl ik alles correct ingevuld had.

Gewenste Oplossing:

Wanneer zij iets doen aan de zeer lange wachttijd om iets te melden.

Wanneer ik mijn geld terug krijg van de het product dat over de datum is.

Wanneer ik gratis bezorgkosten krijg voor de volgende keer als ik bestel omdat ik het gisteren onterecht niet heb gekregen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KarinAlma
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer