wiener melange
Klacht van bulldog123 op 13 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
is al twee weken niet aanwezig in de winkel.is deze uit de handel? Lees meer
Bij Jumbo zijn 62 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.3/10. Dien een klacht in over Jumbo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7809 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1849 opgelost (24%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: jumbo, klacht, datum, producten, boodschappen. Op basis van de 7809 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 24%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.816 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 58 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 24% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.880 van de 7.816 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). U kunt ook een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Jumbo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,2 op 10, gebaseerd op 27 beoordelingen.
Jumbo reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van bulldog123 op 13 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
is al twee weken niet aanwezig in de winkel.is deze uit de handel? Lees meer
Klacht van Ecverhagen op 13 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Denk je dat je alles gescand hebt, heb je per ongeluk 2x robijn roze gedaan ipv 1x rood en 1x roze. Het gaat hier om een aktie 2 halen 1 betalen kleur maakt niet uit. Sorry mevrouw of u even alles... Lees meer
Klacht van Brenda1968 op 12 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
In de koffiepads van jullie huismerk (type Extra Dark) zit te weinig koffie om een fatsoenlijk bakje te produceren. De koffie die eruit komt, ziet er niet uit als koffie en smaakt als water met een smaakje. Het is nu al... Lees meer
Klacht van patjelam op 10 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
ik had kippenpoten gekocht in deverter was wezen winkelen daar,dacht lekker makkelijk uit de grillcorner,bij thuis komst lekker eten maar was niet lekker de poten waren rauw en bloederig van binnen dus geen stuk vlees wel jammer. Lees meer
Klacht van ESSEV. op 09 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
met de kortingsbon 5-11 naar de winkel niet voordat ik op internet had gezocht naar de aanvang datum van de kortingsbon. Die onvindbaar was zowel op de bon als op internet ! Dus was dat erg onduidelijk op zijn zachts uitgedrukt,de cassiere... Lees meer
Klacht van Pebbles09 op 06 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Vanaf de opening aangegeven dat de (standaard)artikelen zoals: Jonge Komijnenkaas en Palmolive Cremespoeling niet in het assortiment aanwezig is. Heb ik direct na de opening doorgegeven maar is nog steeds niet aanwezig. Zo vindt ik ook dat er veel vakken... Lees meer
Klacht van Dvdbeuken op 03 november 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
De jumbo roermond zit slecht op me enkele meters afstand. Echter is de winkel om te huilen en moet ik zeggen dat ik wel een beetje klaar met de jumbo ben. De schappen zijn slecht aangevuld vooral het vlees,... Lees meer
Klacht van cjd80 op 31 oktober 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
ik ben zojuist een stukje tand kwijtgeraakt kwijtgeraakt door zand of een steentje in mijn boterham. Het gaat om brood, verpakt op 18/10/2013, gekocht bij jumbo industriepark in Leek. Lees meer
Klacht van Dorien van Gastel op 30 oktober 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
pak halfvolle melk bedorven voor de 2e keer in 2 weken. Jumbo is sinds 2 weken open en ik heb nu al 2 keer bedorven melk gehad. 1e indruk van Jumbo is dus niet zo best Lees meer
Klacht van Monique198181 op 28 oktober 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Vorige week klacht naar jumbo lochan zelf gemaild T gehakt was 4€ was achteraf geen kilo maar 750 gram Verpakking lijkt goedkoop maar ik tuinde er dus blijkbaar in Heb er gehakt ballen van gemaakt Er kwam veel vet uit toen... Lees meer