Klacht: Teleurstellende service en communicatie over defecte koelkast

klager36e5c3e3 ✓ Verified op 16 juni 2026 over Inventum in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Inventum
Status Open
Datum 16 juni 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben zeer teleurgesteld in de service van Inventum. Onze Amerikaanse koelkast viel uit en inmiddels zijn we meer dan vijf weken verder zonder werkende koelkast of vriezer. In deze periode heb ik meerdere keren contact gehad met Inventum, afspraken gemaakt en thuis gewacht op monteurs en bezorgers. Ondanks diverse toezeggingen is het probleem nog steeds niet opgelost. De gebrekkige communicatie en organisatie is frustrerend. Een omruiling werd gepland, maar kon niet doorgaan omdat de vervangende koelkast niet afgeleverd werd omdat de bezorgers niet naar boven gingen tillen terwijl dit toegezegd is. (Zie afbeelding)Vervolgens moest ik opnieuw contact opnemen en weer wachten op een nieuwe afspraak. Als klant verwacht ik dat een fabrikant verantwoordelijkheid neemt, zeker wanneer er een gezin met een baby van 10 maanden betrokken is. Nu ben ik al weken bezig met bellen, e-mailen en wachten, zonder concrete oplossing. Inventum laat op het gebied van service, communicatie en klantgerichtheid ernstig te wensen over.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om compensatie voor het ongemak en de slechte service, aangezien de Amerikaanse koelkast nog geen jaar oud is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Inventum
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Inventum

Reactie van de melder van de klacht klager36e5c3e3

2 uur geleden - Alles is maar je eigen probleem

Alle klachten die gemeld zijn door klager36e5c3e3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie