Klacht: Verkeerde voorlichting bij verkoop

Van op 26 september 2013 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 26 september 2013

Een klant heeft een abonnement verlengd voor de iPhone 4s 8g, waarbij op de website onduidelijke informatie werd gegeven over de beschikbaarheid van 4G. Na contact met de verkoopafdeling van Hi werd aangegeven dat het toestel speciaal voor 4G zou worden voorbereid, wat leidde tot de beslissing om het toestel aan te schaffen. Later verdween de 4G-vermelding van de website, wat tot onvrede leidde bij de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn abonnement verlengd met de iPhone 4s 8g. Deze is pas vanaf 27september leverbaar. Er stond op de website een 4g teken en de melding dat het om een nieuwe telefoon gaat. Omdat er tot nu toe geen 4g op een iPhone zit, zelfs niet op de 5, heb ik contact opgenomen met Hi. Volgens de afdeling verkoop gaat het om een 4s die speciaal gereed wordt gemaakt voor 4g, daarom staat erbij een nieuwe telefoon en is deze pas vanaf de 27 e leverbaar. Op dat moment heb ik besloten om het toestel te nemen. 4g is belangrijk omdat ik in mijn eigen huis heel slecht bereik heb, heb hier meerdere keren contact over gehad zowel in de winkel als email als telefoon en mij is verteld dat dat met de komst van het 4 g netwerk zou verbeteren. Een paar dagen later was er echter geen 4G vermelding meer op de website bij de iphone. Omdat ik het een paar dagen eerder al niet helemaal vertrouwde gezien mijn ervaringen tot nu toe met hi, heb ik een prt screen gemaakt en de klantenservice deze opgestuurd en nogmaals de vraag gesteld of dit toestel 4g heeft. Nu was het antwoord ineens nee. Heb nu dus geen toestel met 4g wat mij wel beloofd is bij verkoop. En waarschijnlijk dus nog steeds beroerd bereik in mijn eigen huis midden in de randstad ondanks het ‘fantastische’ KPN netwerk.

Gewenste Oplossing:

Aan mij is een toestel met 4G ondersteuning verkocht. Dan hoor ik dit ook te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hi nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hi in behandeling genomen

Bericht van Hi

12 jaren geleden - Hi, Het is natuurlijk erg vervelend dat er onduidelijkheid is over de mogelijkheden van jouw telefoon. Ik wil dit graag voor je uitzoeken. Wil je mij een e-mail sturen met je 06 nummer en klant- of bankrekeningnummer? Ook zou ik graag de printscreen willen ontvangen waarop te zien is dat de iPhone 4S met 4G werd aangeboden. De mail kun je sturen naar [email protected] met als onderwerp Klacht.nl/iPhone4G. Groetjes, Christy Hi Webcare Je kunt je vraag ook stellen op hi.nl/forum

Bericht van Hi

12 jaren geleden - Hi, Helaas hebben we op dit moment problemen met het ontvangen van e-mail in onze inbox. Zou je jouw vraag op hi.nl/forum willen stellen zodat we je daar verder kunnen helpen? Sorry voor het ongemak. Groetjes, Christy Hi Webcare

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - En dit is dus precies waar je tegenaan loopt met Hi. Ik heb dus alle gevraagde informatie opgestuurd naar [email protected]. Ben je toch weer even mee bezig. Moet ik het nogmaals gaan doen omdat ze toevallig 'op dit moment problemen hebben' met hun e-mailadres. Ontzettend slecht dit.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie