Klacht: Smartcare snelle service?

T.Brands op 15 augustus 2012 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 15 augustus 2012

Een klant is ontevreden over de service van Hi en Smartcare na een probleem met het scherm van zijn HTC One X. Ondanks een gemaakte afspraak voor een bezoek op 15 augustus, is de technicus niet verschenen, waardoor de klant geen mogelijkheid heeft om contact op te nemen met Hi. De klant voelt zich hierdoor in een lastige situatie geplaatst en uit zijn frustratie over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds 2 maanden nu de HTC One X. ik ben er tevreden mee en werkt prima tot op een gegeven moment het licht van het scherm stuk ging. Ik ben naar de Hi store geweest en daar konden ze me niet helpen. Ik had Smart care en met hun de afspraak gemaakt dat ze vandaag(15-08) zouden langs komen tussen 8 en 12. Dit was zowiezo niet de afspraak met smartcare maar goed toch de afspraak toch door te laten gaan. ik heb nu rustig gewacht op hun en zijn nog steeds niet hier geweest. ik kan Hi! nu niet bellen omdat ik geen toestel heb dus ben een beetje met handen en voeten gebonden. Het is schandalig hoe ze met je omgaan.

Gewenste Oplossing:

Als ze zich conform afspraken aan de regels houden ben ik tevreden wat nu dus niet van toepassing is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hi in behandeling genomen

Bericht van Hi

13 jaren geleden - Hi, Het is niet goed dat de gemaakte afspraken niet worden nagekomen. Ik kan me goed voorstellen dat je teleurgesteld bent. Sorry hiervoor. De vraag naar onze SmartCare service is enorm. Om aan de vraag te voldoen hebben we meer mensen bij de klantenservice, meer monteurs en koeriers ingezet. Toch lukt het ons op dit moment nog niet altijd om binnen de beloofde termijn bij je te zijn. We werken heel hard aan verschillende maatregelen waarmee we dit snel willen oplossen. Ik wil je graag helpen. Wil je mij een privébericht sturen met je 06-nummer, je postcode en huisnummer en een klant of bankrekeningnummer? Dan ga ik op zoek naar een oplossing. Je kunt ook op het Hi Forum reageren. Hier kan ik jouw gegevens direct inzien. Als je dit prettig vindt, kijk dan eens op https://forum.www.hi.nl/. Groetjes, Christy

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie