Klacht: Levering nieuwe telefoon blijft uit

Robkitetop op 28 september 2013 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 28 september 2013

Een trouwe klant van Hi heeft zijn abonnement verlengd en verwachtte de levering van een nieuwe telefoon de volgende dag. Na twee dagen zonder levering nam hij contact op met de klantenservice, waar hem werd verteld dat hij PostNL moest bellen voor informatie, terwijl hij van mening is dat Hi verantwoordelijk is voor de levering aan zijn klanten.

Mijn Klacht:

Na al jarenlang trouwe klant van Hi te zijn besloot ik een aantal weken geleden om mijn abonnement te verlengen. Ondanks goedkopere abonnementen van de concurrentie dacht ik te kiezen voor goede service.

12-09-2013 heb ik mijn verlenging telefonisch afgehandeld en kreeg netjes een bevestiging van mijn bestelling. De telefoon zou in principe de volgende dag geleverd gaan worden en omdat er handtekening vereist is heb ik vrij genomen van mijn werk. Na twee dagen gewacht te hebben maar is opgebeld naar de klantenservice. Daar werd mij verteld dat ik postnl maar moest bellen omdat die de levering verzorgen. Even in discussie gegaan dat Hi zakelijke klant is van postnl en dus zelf verantwoordelijk is voor de levering naar zijn klant toe. Er werd mij verteld dat de klant altijd zelf moet bellen naar postnl.

Na contact met postnl werd mij (zoals verwacht) verteld dat Hi zelf contact op moet nemen voor het onderzoek naar het pakket. Ik heb daarna weer de klantenservice van Hi gebeld en kreeg gelukkig iemand aan de telefoon die wel verstand had van zaken, de mevrouw heeft gezorgd dat er een onderzoek werd gestart naar het verdwenen pakket.

Afgelopen woensdag 25-09-2013 kreeg ik een email met bevestiging van nieuwe bestelling. Hier niet bij vermeld of het pakket teruggevonden is of dat er een nieuwe telefoon is opgestuurd. Eindelijk dacht ik dat er een einde kwam aan het lange wachten. Niet was minder waar, exact op dezelfde wijze als de vorige levering blijft het pakket weer steken bij postnl en heb ik tot op de dag van vandaag nog niets ontvangen.

Ik snap dat er af en toe iets met een zending fout kan gaan, maar dat dit tot twee keer toe gebeurd vind ik schandalig. Ik overweeg een annulering van mijn verlenging aangezien ik het vertrouwen in Hi compleet ben verloren. Dit heeft me nu al twee vrije dagen en een hoop frustratie gekost, hopelijk komt er snel een einde aan deze situatie.

Gewenste Oplossing:

Levering uiterlijk 02-09-2013. Als in de zakelijke wereld iets wordt geleverd en levertijd wordt niet gehaald is dit de verantwoordelijkheid van de leverancier. Ik vind dat ik niet nog eens een extra week hoef te wachten tot er een onderzoek is afgerond. Als dit niet mogelijk is ben ik klaar met Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hi in behandeling genomen

Bericht van Hi

12 jaren geleden - Hi, Wat vervelend dat er problemen zijn met de verlenging van jouw contract bij Hi! Dit is natuurlijk niet prettig. Ik wil graag met je meekijken. Hier heb ik jouw 06 nummer en klant- of bankrekeningnummer voor nodig. Wil je me deze toesturen in een mail naar [email protected]? Als onderwerp kun je Klacht.nl/Verlenging gebruiken zodat ik je mail makkelijk terug kan vinden. Groetjes, Christy Hi Webcare Je kunt je vraag ook stellen via hi.nl/forum

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Beste Christy, Ik heb je op 30 september mijn gegeven gemaild en nog niets verder van je vernomen. Ook vandaag de klanteservice weer gebeld die mij geen duidelijkheid kan geven over de status van mijn bestelling en wanneer ik mijn telefoon kan verwachten. Ook heb ik nog geen brief van Hi ontvangen wat eerder door Diana werd verteld. Nu heb ik voor de tweede keer een brief van postnl ontvangen betreffende het onderzoek naar de tweede levering die dus ook weer wederom kwijt is. Ik wacht nu al 20 dagen op mijn nieuwe telefoon, hoeveel dagen gaan hier nog bij komen? Groeten, Robbert

Bericht van Hi

12 jaren geleden - Hi Jasna, Helaas hebben we op dit moment problemen met het ontvangen van e-mail in onze inbox. Zou je jouw vraag op hi.nl/forum willen stellen zodat we je daar verder kunnen helpen? Sorry voor het ongemak. Groetjes, Christy Hi Webcare

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Uiteindelijk op 09-09-2013 mijn telefoon ontvangen. Ditmaal dus wel levering alleen was de simkaart niet meegestuurd. Heb deze bij de dichts bijzijnde Hi winkel de volgende dag opgehaald. Al met al toch erg jammer dat het zo lang heeft moeten duren, misschien in zee gaan met een andere transporteur als er twee maal een telefoon spoorloos verdwijnt. Voorlopig kan ik weer twee jaar vooruit met mijn nieuwe telefoon en 4G netwerk. Groeten, Robbert

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie