Klacht: Bewerking op handvat van handtas laat los + gat in een binnenvak

sandia_n op 08 december 2016 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 8 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb in Brussel een (hele mooie) handtas gekocht in augustus 2013. Deze tas heeft 2 handvaten waarvan er bij 1 handvat de bewerking los laat. Daarnaast heeft de tas ook een binnenvak met rits maar daar zit een gat in. De medewerker in de winkel heeft me destijds aangegeven dat er levenslange garantie op zit. Dit probleem deed zich overigens al voor in 2015 maar ik heb er niet eerder aan gedacht dat ik dit bij jullie kon melden.

Gewenste Oplossing:

Als de mankementen verholpen worden. Het zou fijn zijn als dit in Nederland kan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM