Klacht: Krant alweer niet bezorgd

lconinx op 07 november 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Limburger has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 november 2012

Een abonnee van De Limburger heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant. Ondanks tijdige meldingen en toezeggingen van het bedrijf dat de krant binnen een uur zou worden nageleverd, is dit niet gebeurd, en dit voor de tweede keer binnen een week.

Mijn Klacht:

Duidelijk en tijdig gemeld dat de krant niet is bezorgd. Ze beloven dit voor 14.30 u na te bestellen. Echter om 15.30 nog maar eens gebeld en plechtig beloofd dat de krant binnen een uur in de bus ligt. Komt echter niets van en dat 2 keer in een week!

Gewenste Oplossing:

Doen wat je beloofd!

Alle klachten die gemeld zijn door lconinx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM