Mijn Klacht:
Wij hebben een lg televisie ruim 2 jaar geleden gekocht bij coolblue. Ik had na ongeveer 1 12 jaar constant de tekst van nickelodeon in beeld en onderin een donkere veeg. Wij zijn niet zo snel dus toen ik een mail naar coolblue had gestuurd net een paar dagen na de 2 jaar gaven ze aan er niets aan te doen. Dit was het antwoord,..Bedankt voor je antwoord!
Ik begrijp zeker en vast dat het niet fijn is dat je de reparatie niet meer binnen de garantievoorwaarden kan aanmelden. Jammer genoeg kan ik hier niets meer aan veranderen. De fabrikant zal een herstelling binnen garantie sowieso weigeren.
Dit vind ik heel jammer , het is niet een maand of half jaar na data maar hoogstens een paar dagen. Echt heel slecht
Gewenste Oplossing:
ik zou tevreden zijn als ze mijn tv zouden nakijken want ik vind het niet normaal dat een tv na zo'n korte tijd al zulke plekken in beeld heeft

