Klacht: Niet geleverde fohnborstel en geen reactie

klager11a39d00 op 15 juli 2026 over Ciriel in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ciriel
Status Open
Datum 15 juli 2026

Een klant heeft begin juni een fohnborstel besteld bij Ciriel, maar deze is nooit geleverd. Na herhaaldelijk contact via e-mail ontving de klant alleen een trackingnummer, dat blijkt te wijzen op een zending die al een maand niet is aangemeld bij de koeriersdienst. Tot nu toe heeft de klant geen verdere uitleg of oplossing van Ciriel ontvangen.

Mijn Klacht:

Begin juni heb ik een fohnborstel besteld bij Ciriel, maar deze is nooit geleverd. Na wekenlang wachten heb ik contact gezocht via e-mail en ontvang ik alleen een trackingnummer. Bij het klikken op dit nummer blijkt dat de zending al een maand niet is aangemeld bij de koeriersdienst. Tot op heden krijg ik geen verdere uitleg of oplossing van Ciriel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn geld terug te storten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ciriel

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ciriel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager11a39d00
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten