Klacht: Te late levering

Lydia1986 op 19 juni 2021 over C&A in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf C&A
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 juni 2021

Een klant van C&A heeft een klacht ingediend over de te late levering van een pakket dat 14 dagen geleden is besteld. Hoewel de levering binnen 8 werkdagen was beloofd, heeft de klant een melding ontvangen dat het pakket pas op werkdag 12 zal aankomen. De klant vindt deze vertraging onacceptabel en heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar kreeg te horen dat er niets aan de situatie kon worden gedaan.

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag 14 dagen geleden een pakket besteld. Deze zou binnen 8 werkdagen geleverd worden. We zitten vandaag op werkdag 10 en ik krijg een melding van PostNL dat het pakket dinsdag pas komt, vermoedelijk ook nog. Dinsdag is werkdag 12. Ik zit op het pakket te wachten en vindt dit onacceptabel. Zojuist nogmaals gebeld en de dame geeft aan dat ze er niets aan kan doen. Uiteraard een klacht ingediend

Gewenste Oplossing:

Graag contact leggen met PostNL zodat het pakket vandaag geleverd wordt

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C&A

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C&A nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lydia1986
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM