Geboden Oplossing:
Beste mevrouw,
Via klacht.nl en per e-mail heeft u deze klacht ingediend. Ik heb uw klacht behandeld en reageer graag.
Klachtomschrijving
In uw klacht geeft u aan dat er een bepaald termijnbedrag is afgesproken, maar dat wij een verkeerd bedrag hebben afgeschreven. U heeft deze incasso gestorneerd en u ontvangt nu herinneringen en aanmaningen. Ook geeft u aan dat u ons niet kunt bereiken om dit op te lossen.
Mijn reactie
De afgelopen week is het door een combinatie van factoren drukker dan verwacht geweest. Mijn excuses voor het feit dat u hier hinder van ondervonden heeft. Naar aanleiding van uw klacht heeft u op 17 augustus 2022 de bevestiging ontvangen dat een medewerker binnen vijf werkdagen contact met u opneemt. Natuurlijk begrijp ik dat u duidelijkheid wenst, echter is het niet nodig om dagelijks meerdere herinneringen te sturen naar ons. Vandaag is het op de vierde werkdag dat u een inhoudelijke reactie ontvangt, binnen de toegezegde periode dus.
Situatie
Natuurlijk heb ik gekeken naar de situatie. Wij maken de maandfacturen altijd tijdig op, zodat deze op tijd naar de bank kunnen worden verstuurd voor automatische incasso. Dit is over het algemeen enkele werkdagen voor de daadwerkelijke incasso. Ik zie dat u op zaterdag 30 juli 2022 het verzoek heeft ingediend om het termijnbedrag te verlagen naar €14,00. Logischerwijs was de incasso opdracht voor maandag 1 augustus 2022 al naar de bank verstuurd. Om deze reden is het oorspronkelijke bedrag van €59,00 nog afgeschreven. Deze incasso heeft u vervolgens op 3 augustus 2022 gestorneerd. Ook storneert u het termijnbedrag van juli 2022 op die dag. Op 5 augustus 2022 wordt uw verzoek tot verlaging gecontroleerd en geaccepteerd. Wij bevestigen op die dag dan ook per e-mail dat uw verlaging is doorgevoerd vanaf volgende maand. Omdat u de termijnbedragen van juli en augustus 2022 heeft gestorneerd, sturen wij op 4 augustus 2022 een kosteloze herinnering en geven u 14 dagen extra de tijd om alsnog te betalen.
Samenvatting
U geeft aan dat u al veel eerder het termijnbedrag heeft verlaagd en het daarom niet eens bent met de twee incasso's van €59,00 voor de maanden juli en augustus 2022. Dit is een onjuiste stelling. Pas op 30 juli 2022 heeft u dit verzoek ingediend en hebben wij op 5 augustus 2022 met ingang van september doorgevoerd. Het is daarom onrechtmatig dat u deze twee incasso's heeft gestorneerd. U geeft aan dat wij onterecht dit bedrag hebben afgeschreven en onterecht dreigen met incassokosten. Ook deze stelling is onjuist. Inmiddels is uw betaling ontvangen en kon u incassokosten voorkomen. Rond 1 september 2022 schrijven wij het bedrag van €14,00 af. Een aanpassing met terugwerkende kracht zal niet worden doorgevoerd.
Afronding
Ik ga ervan uit u alle duidelijkheid te hebben gegeven en dat uw klacht kan worden afgesloten. Heeft u nog andere vragen, kunt u via de chat of telefonisch contact opnemen met onze Klantenservice. Ik attendeer u ook op het volgende: U richt uw e-mails eveneens aan de klantenservice van Alles-in-1. Uw klacht heeft echter uitsluitend betrekking op energie. Uw e-mails aan hen kunnen daarom niet beantwoord worden.
Bedankt voor uw geduld!
Met vriendelijke groet,
Budget Energie Webcare