Klacht: Verkeerde startdatum levering energie

SANlam12 op 05 januari 2022 over Budget Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Energie has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 januari 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw, Naar aanleiding van uw klacht heb ik u zojuist geprobeerd te bellen. Helaas krijg ik geen gehoor. Ik laat daarom graag hier een bericht achter. Ik heb intern een klachtenprocedure aangemaakt. Ik ben ook de behandelaar van uw...

Status Opgelost
Datum 5 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Budget energie is totaal slecht bereikbaar. Ze kunnen je wel mailen omtrent bedragen, maar voor vragen over je contract zijn ze totaal niet in staat om contact met je op te nemen.

Mailen,chatten en bellen wordt geen gehoor aan.gegeven.

Nu al grootste fout om met dit bedrijf in zee te gaan

Gewenste Oplossing:

Dat ze contact op moeten nemen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Energie over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Energie

Heeft op 07 januari 2022 om 13:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw,

Naar aanleiding van uw klacht heb ik u zojuist geprobeerd te bellen. Helaas krijg ik geen gehoor. Ik laat daarom graag hier een bericht achter.

Ik heb intern een klachtenprocedure aangemaakt. Ik ben ook de behandelaar van uw klacht. Maandag 10 januari 2022 ben ik weer aanwezig en zal ik opnieuw proberen om contact met u op te nemen om uw vragen te bespreken.

Het klopt dat het de afgelopen tijd wat drukker is dan gewenst. Dit komt onder andere doordat veel medewerkers met verlof zijn in verband met de kerstvakantie. Mijn oprechte excuses hiervoor.

Volgende week zal ik u meermaals proberen te bellen om uw klacht te bespreken.

Met vriendelijke groet,
Budget Energie Webcare

SANlam12

Heeft op 08 januari 2022 om 14:31 geantwoord

Ik wacht eerst tot ik echt contact heb met iemand van Budget energie

Bericht van Budget Energie

4 jaren geleden - Beste mevrouw, Zojuist hebben wij uw klacht besproken. Ik laat de uitkomst van uw klacht ook graag hier achter. Samen hebben wij het gehad over de ingangsdatum van uw contract. Deze heb ik op uw verzoek vervroegd. Ook heb ik u wat extra informatie gegeven over uw meter en uw verbruik. Het termijnbedrag is door ons besproken evenals de maandelijkse verbruiksoverzichten die u van ons gaat krijgen. U wilde vooral wat meer duidelijkheid over de aanmelding. Ik hoop dat ondertussen alles duidelijk is. Als u toch nog vragen heeft, weet u ons te vinden! Met vriendelijke groet, Budget Energie Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door SANlam12
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie