Klacht: in gebreke stelling en geen enkele reactie

MartijnD001 op 23 september 2024 over Budget Internet in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Internet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 september 2024
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor het melden van uw klacht! Wat vervelend om te horen problemen heeft met de verbinding. Wij kunnen ons goed voorstellen dit zorgt voor frustraties. Wij hebben uw klacht in behandeling genomen. Zojuist hebben wij elkaar telefonisch gesproken...

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 23 september 2024

Een klant van Budget Internet heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over problemen met de televisie en internetverbinding, maar ontvangt sinds 28 augustus geen enkele reactie op zijn klachten. Ondanks het indienen van een klachtenformulier en een aangetekende in gebreke stelling, blijft de klant zonder oplossing en overweegt hij om de dienstverlening te beëindigen.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,

Ik sta inmiddels 37 minuten in de wacht. Op mijn klachtenformulier en aangetekend in gebreke stelling krijg ik sinds 28 augustus geen enkele reactie.

TV werkt sinds oplevering niet. Ik krijg onterecht monteurskosten en internet werkt allesbehalve ok. signaal valt steeds weg. Reactie op klachten en formulieren, app en zelfs aangetekend schrijven leveren niets op. Ik wil weg als klant maar zelfs daarop krijg ik nihil reactie

Gewenste Oplossing:

abonnement ontbinden per direct en me dit per mail bevestigen.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Budget Internet
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Budget Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Internet over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht MartijnD001

1 jaar geleden - De klacht is wederom via het klachtenformulier van Budget Alles in 1 ingediend. De enige reactie is dat men binnen 5 dagen contact opneemt. Dat betekent wéér 5 dagen zonder diensten. En dan moet ik maar afwachten of men wel reageert, wat men op talloze pogingen blijft verzuimen. De enige correcte oplossing zou zijn direct openbaar reageren en toezeggen het abonnement te ontbinden en de gemaakte kosten te compenseren. Maar dat durft men niet, ben benieuwd of er iemand binnen Budget Alles in 1 die dit wél kan oppakken reageert. Ik zal het via linkedin ook maar eens proberen want begin het aardig beu te worden. Een klacht normaal afhandelen binnen een dag of 2 zou toch moeten lukken. Het marketing budget is er wel , zou dat een beetje schuiven naar de customer onboarding en NPS etc. treurig, maar @ Budget Alles in 1, dit willen /kunnen jullie nog recht trekken ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Internet in behandeling genomen

Budget Internet

Heeft op 25 september 2024 om 11:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor het melden van uw klacht!

Wat vervelend om te horen problemen heeft met de verbinding. Wij kunnen ons goed voorstellen dit zorgt voor frustraties. Wij hebben uw klacht in behandeling genomen. Zojuist hebben wij elkaar telefonisch gesproken om tot een oplossing te komen. Wij streven ernaar om uw klacht zo spoedig mogelijk af te handelen.

Bedankt voor uw geduld. Ik hoop u voldoende te hebben geïnformeerd!

Met vriendelijke groet,

Gokce
Budget Alles-in-1, van Budget Thuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Internet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MartijnD001

Heeft op 26 september 2024 om 10:04 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Nou, er is inderdaad contact geweest. We hebben 4 onderwerpen besproken. 1: het verzoek het modem terug te sturen, dit is opgelost, ik had er immers maar één. 2: de onterechte factuur over monteurskosten om de eigen fout van budget te herstellen, hier zou ik nog over horen want dit moest in overleg. 3: het mijnerzijds talloze keren verzoeken om het slecht signaal en geen TV op te lossen, hier wilde men nu dan wel naar kijken maar dat had al gebeurd moeten zijn, ik zit al 2 maanden zonder ok diensten, rijkelijk laat en eerste analyse gaf géén problemen (ze zijn er toch echt). 4: ik heb men in gebreke gesteld met verzoek het abonnement dan maar te ontbinden en compensatie voor gefactureerde diensten zónder dat het daadwerkelijk functioneert. Daarover moest overleg intern plaatsvinden.... ik heb vervolgens tot nu geen reactie maar verwacht deze nog wel uiteraard.

Alle klachten die gemeld zijn door MartijnD001
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie