Klacht: Een verkeerd besteld product ontvangen van Avast.

keesvwk op 21 februari 2018 over AVAST in de categorie Bewaking & Beveiliging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf AVAST
Status Open
Datum 21 februari 2018

Een klant heeft per ongeluk een verkeerde versie van een product ontvangen van AVAST en heeft hierop gereclameerd via e-mail, maar ontving geen reactie. Na een nieuwe bestelling van de juiste versie, blijft de klant met een ongewenst product en vraagt om terugbetaling van het bedrag, maar ervaart problemen met het bereiken van de klantenservice van AVAST.

Mijn Klacht:

Ik bestelde via internet de betaal versie van Antivirus maar kreeg daar voor in de plaats Avast Cleanup Premium bestelno: 35042356062.
Ondanks dat ik via email reclameerde kreeg ik geen bericht terug dus besloot ik een paar dagen daarna nogmaals Antivirus Internet Security te bestellen en toen lukte het wel en betaalde het eveneens..

Maar nu zit ik met een betaalde Cleanup versie van € 19,99 waar ik dit bedrag van wil terug ontvangen maar contact krijgen met Avast lukt me niet. PS de betreffendeAvast Cleanup heb ik van de pc verwijdert.
Ik hoop dat het u lukt deze vervelende zaak recht te kunnen zetten en ik mijn geld terug krijg. Kees van Wijk

Gewenste Oplossing:

Zodra Avast dit netjes oplost

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM