Bus 620 niet gekomen
Klacht van C.a.c op 09 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Hallo Ik was 5m voor de rijt dat de bus weg zal rijden en ik heb tot 5 over 9 staan wachten ik ben nu te laat op school voor overgang toetsen Lees meer
Bij Arriva zijn 16 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Arriva.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Arriva zijn gemeld. Lees meer >
Arriva is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 11505 klachten gemeld over Arriva. Hiervan zijn er 11492 opgelost (100%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Arriva delen.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over: door, chauffeur, buschauffeur, lijn, arriva. Op basis van de 11505 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Arriva lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Arriva:
1. Neem eerst contact op met Arriva — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met Arriva via hun officiële website.
U kunt een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Arriva.
Op Klacht.nl zijn in totaal 11.505 klachten over Arriva ingediend, waarvan 14 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer.
Arriva lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 11.476 van de 11.505 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over Beschadigd product of pakket van Arriva, Klantenservice problemen met Arriva. Bekijk alle Arriva klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Arriva door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Arriva niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van C.a.c op 09 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Hallo Ik was 5m voor de rijt dat de bus weg zal rijden en ik heb tot 5 over 9 staan wachten ik ben nu te laat op school voor overgang toetsen Lees meer
Klacht van Fabioxz op 09 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Hallo, Ik zou de bus van 8:12 moeten hebben van lijn 109 die door Loenen rijd. Bushalte bergakkerweg. Nu wilde ik naar school gaan in r'dam en vertrekt de bus voor de 3x weer 2 à 3 min te vroeg waardoor... Lees meer
Klacht van robn op 09 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik neem altijd bus 16 naar dordrecht om 6.20 in de ochtend. Nu kwam deze bus vandaag gewoon niet opdagen. Dit betekend dat ik te laat kom op mijn werk in het ziekenhuis wat absoluut niet getoloreerd wordt. Ik snap... Lees meer
Klacht van Edeblok op 08 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Beste medewerker voor de zoveelste keer blijkt de belbus gewoon scheit te hebben aan klanten van arriva. Ruim van te voren rit aangevraagd. 15:40 voor dienst van 16:53. Als ik om 16:57 bel voor status van de rit wordt ik... Lees meer
Klacht van N. De Cloe op 07 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Kom je uit Utrecht met de NS, en moet je in Geldermalsen een half uur wachten op de trein naar Gorinchem . Het stoppertje is net net minuut weg. Werkelijk belachelijk en meteen de laatste keer dat we zo reizen.... Lees meer
Klacht van Franka roukema op 06 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik zit al 15 min uit me werk op de bus te wachten van 18:00 admiraalsplein Dordrecht. 6-04-2016, komt hij en rijd gewoon door!???? Waarom? Anderen mensen zien het ook gebeuren! Nu kan ik weer 20 min wachten. Ik... Lees meer
Klacht van Theo Dijkema op 06 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bus stopte niet bij transferium Hoogkerk. De bus van 11.38 uit Drachten stopte hier niet ondanks dat er op de stopknop gedrukt was.Ook bij de volgende halte weigerde de chauffeuse te stoppen. Er zaten kinderen in die door hun oma... Lees meer
Klacht van Jonathanwalta op 05 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bus 99 harlingen - heerenveen was bij haven plein in harlingen meer als 5 minuten te vroeg weg gegaan want ik stond er 09:46 en de bus kwam 09:53 maar hij kwam niet dus toen vroeg ik een mevrouw en... Lees meer
Klacht van JoeyvdBroek op 04 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Vandaag ( 5 mei 2016 00:10 ) probeerde ik in te checken met mijn OV chipkaart in de laatste bus naar huis. op mijn OV chipkaart staat een abbonement waarmee ik doordeweeks kan reizen met de bus. Omdat het vandaag... Lees meer
Klacht van track op 04 mei 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Waarom heeft Ariva geen respect voor de dodenherdenking? Is het onmogelijk om twee minuten respect te tonen ? Lees meer