Bezorgservice
Klacht van An Thierens op 03 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte zondag drie april boodschappen worden bezorgd bij de buren Parkeert op onze oprit bij aanspreken grote mond. Foto's in bezit Lees meer
Bij Albert Heijn zijn 85 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Albert Heijn.
Albert Heijn is de oudste supermarkt van Nederland en heeft inmiddels meer dan 850 filialen waaronder AH XL winkels, AH to go en AH Boodschappen Webwinkel.... Lees meer >
Albert Heijn is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 12697 klachten gemeld over Albert Heijn. Hiervan zijn er 3 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Albert Heijn delen.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over: albert, heijn, klantenservice, klacht, bezorging. Op basis van de 12697 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Albert Heijn is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Albert Heijn:
1. Neem eerst contact op met Albert Heijn — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Neem contact op met Albert Heijn via hun officiële website.
U kunt een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Albert Heijn.
Op Klacht.nl zijn in totaal 12.697 klachten over Albert Heijn ingediend, waarvan 82 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Albert Heijn wordt 1% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 67 van de 12.697 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over Beschadigd product of pakket van Albert Heijn, Klantenservice problemen met Albert Heijn, Retour en terugbetaling problemen met Albert Heijn. Bekijk alle Albert Heijn klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Albert Heijn door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Albert Heijn niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van An Thierens op 03 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte zondag drie april boodschappen worden bezorgd bij de buren Parkeert op onze oprit bij aanspreken grote mond. Foto's in bezit Lees meer
Klacht van Alfredjurgen op 02 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Vorige week zaterdag 26 maart, de helft van mijn boodschappen niet geleverd, daarvoor andere troep. Heb het direct gemeld via ah app, ene Jasper zei voordat de chat plotseling gesloten werd, dat ik mogelijk een annoniem telefoontje krijg, nooit dus!!... Lees meer
Klacht van Wim320 op 02 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Op zaterdag 2 april, omstreeks 11.10 uur werd ik, samen met 2 collega's en een patient die naar het UMCG in Groningen overgebracht moest worden, asociaal afgesneden door de bestuurder van een Volkswagen bestelbus, kenteken VT-201-G, voorzien van het nummer... Lees meer
Klacht van Klaas Noordegraaf op 02 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik was op 26 maart in het filiaal in Voorthuizen en m'n telefoon viel uit, helaas kon ik niet meer bij m'n bonuskaart. Vandaag, 2 april in het filiaal in Krimpen aan den IJssel het zelfde probleem. Ben naar de... Lees meer
Klacht van J.d Essen op 31 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik heb al een gevraagd of de schauffeur op de hoek wilt parkeren waar hij moet wezen. Maar elke keer staat de auto op de stoep voor mijn deur en de stoep wordt hier door ook stuk gereden buiten het... Lees meer
Klacht van Diana Heyliger- Meijer op 31 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik ervaar steeds dat de bonusaanbieding 2de gratis misleiding is. De week van de reclame is het eerste product (van de 2de gratis) een stuk duurder. b.v. deze week de fuze tea 2 de gratis. De eerste is wel €2.15... Lees meer
Klacht van zse4xdr5 op 31 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte directie van Albert Heijn, Sinds een paar weken ontvang ik via mijn voordeur een folterblad met weekendaanbiedingen van Albert Heijn. Deze aanbiedingen zijn verpakt gericht aan ons t.w. “aan de bewoners van “, en daarna het huisadres. Dit is dus... Lees meer
Klacht van Drs Y. Lindemann op 31 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Het kopje van deze 'feedback', zegt het eigenlijk al. Mijn punt is dat ik de prijs verhogingen van veel dagelijkse producten bij Albert Heijn, velen zo'n 10 a 15 % bovenop de toch al flink dure boodschappen, om vrijuit te... Lees meer
Klacht van Inge Kreeft op 30 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte heer, mevrouw, Sinds ik weer in Wassenaar woon, nu 2 jaar, valt mij op dat er altijd veel lege schappen zijn in de plaatselijke Albert Heijn. Is dit normaal of een logistiek probleem. Vriendelijke groet, Inge Kreeft Lees meer
Klacht van Mevr. Landewe op 30 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Verspakket Japanse Teryiaki, gekocht 29 3 j.l. was houdbaar tot 2-4. Vandaag 30-3 willen maken, doch komkommer rot, winterpeen uitgedroogd, ui rot.niet te gebruiken. Heb foto.s van de aankoopbon en houdbaarheidsdatum. Dit is echt te gek en wil mijn geld... Lees meer