Mijn Klacht:
Ik had geklikt op de middelste knop: (20,- x1 + 10,- x3) en het apparaat maakte het ‘normale’ lawaai … alleen is het normale bedrag er nooit uitgekomen!
Heb ik weer!! (Vaak storingen in de enigste 3 pinautomaten in de buurt)
Ik schrok me rot toen ik zag dat de gleuf leeg bleef!!
Ik heb toen de klep met mijn handen opengehouden maar er kwam geen geld doorheen/voorbij.
Wel is het bedrag van mijn rekening afgeschreven dus dat vind ik heel apart. Dat kon ik meteen de tweede keer al zien, dus na 20 seconden.
Ik heb ook meteen op het bon-knopje gedrukt dat ik die wel wilde hebben!!
Ook die bon kwam niet. Maar wel het geluid waar de bon uit vandaan moet komen.
Daarna heb ik expres nog eens geprobeerd om 1 briefje van 10 euro te pinnen en dat lukte wel gewoon in 1 keer.
Daar heb ik de bon dus WEL meteen van gekregen dus het ligt niet “aan de inkt” of wat dan ook.
En al zou het blauwe briefje van 20 niet werken dan had dat apparaat toch 2 rode briefjes van 10 kunnen geven????
En eigenlijk zou zoiezo die optie dan niet eens in beeld moeten verschijnen wat normaal gesproken ook niet in beeld komt als er geen briefje van 20 meer zou zijn.
Het is gewoon zo’n simpel muur pin-apparaat op het pleintje waar alle winkels zijn.
Ik durfde het niet nòg een 3de keer te wagen ivm pinpas inslikken of straks mijn hele pinpas leeg dus toen heb ik maar meteen de bank gebeld.
De ABN zei dat ze nu een onderzoek starten hoe dit mogelijk is.
Toen zei ik, kan ik nu dus fluiten naar mijn geld?? ”Nee we bekijken dit en binnen 2 dagen hoor je bericht. Dit is nu ons probleem dus we gaan het oplossen”.
Het geld is dus wel per direct van mijn rekening afgeschreven (wat ik kon zien vanaf het scherm de 2de pin-poging) maar het klepje is nooit opengegaan met het geld erin. 1x 20 , 3x 10
Bij het 2de pin moment van de 10 euro reageerde het apparaat ook heel stug en langdradig.
# Hopelijk komt de 50 euro wel boven water in plaats van weggegooid geld. Daar hou ik absoluut niet van. Elke cent telt!
Ik heb ook geen idee hoe dit zomaar kan gebeuren, ik lees nu op internet wel dat ik niet de enigste ben maar dit is nu al de zoveelste keer bij dit buiten apparaat dat er problemen zijn dus ik denk dat ik voortaan maar naar de stad ga om mijn geld binnen in de bank op te gaan halen.
Nou ik ben echt benieuwd naar de uitkomst!
Moest het toch even van mij afschrijven!
Groetjes,
Floor
Gewenste Oplossing:
Als de 50 euro / 20 x1 / 10 x3 teruggestort is op mijn rekening.
En ik voortaan in de stad BINNENIN de bank mijn geld ophaal ipv elke keer deze rare taferelen diep in het dórp,,
