Klacht: Slecht beleid

nelpol op 11 juni 2021 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds januari 2021 overgestapt naar Ben. Vreselijk spijt van, wat een slechte provider.
In het weekend zijn ze onbereikbaar. Dat vind ik geen service.
Diverse x gebeld over problemen.
Bv mijn mobiel gaat maar 15 seconden over, ik ben vaak te laat. Dit kan niet veranderd worden, hoezo? Beleid.
Ik ben nu op een plaats waar geen WiFi is. Heb ik het abonnement gewijzigd in 10.000 mb, dit is zo op. Kan niet hoger, dit is de max, beleid.
Heb is een dagpas gekozen, kost
€ 3,00 voor 10.000 mb, is 24 uur geldig. Nu komt het rare, ik kan pas opnieuw aanvragen als de mb op zijn
Beleid. Als ik dan opnieuw aanvraag worden er kosten voor internet in rekening gebracht, beleid. Is toch belachelijk.

Gewenste Oplossing:

Als Ben het beleid iets klantvriendelijker aanpast. Ik wil zo snel mogelijk een andere provider. Ga bellen wat het kost om af te kopen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nelpol
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie