Klacht: De levering van de Bestelling (iPhone)

GV Brouwer op 02 december 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 december 2015

Een klant heeft op 5 november een iPhone besteld bij Hollandsnieuwe, maar na een week was het toestel nog niet geleverd. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat het toestel nog steeds niet beschikbaar was en op 18 november was de iPhone nog steeds niet ontvangen, ondanks dat de betaling al was voldaan.

Mijn Klacht:

Do 5 Nov. telefoon besteld. Een week later gebeld gevraagd om de status van het toestel. Het toestel was nog niet binnen zei ze van de klantenservice. Halve week verder krijg ik op zondag avond een standaard
mailtje:
Het toestel van je keuze is helaas nog steeds niet beschikbaar. We verwachten wel dat deze op korte termijn binnenkomt.
We zijn inmiddels al op woensdag 18 Nov beland en nog steeds geen iPhone wel helemaal betaald.

Gewenste Oplossing:

Naast de spoedige levering zou ik graag willen dat Hollands Nieuwe eerlijker in het vermelden van de leveringstijden. De status beter weergeven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie