Klacht: Laadpaal niet meer functioneel na opzegging abonnement

klagerec26a04b op 03 juli 2026 over 50five in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf 50five
Status Open
Datum 3 juli 2026

Na de opzegging van zijn abonnement bij 50five functioneert de laadpaal niet meer naar behoren. Ondanks de belofte dat de laadpaal losgekoppeld zou worden van het beheersysteem, heeft de klager sinds 1 juni tot 3 juli geen wijzigingen kunnen constateren, waardoor opladen niet meer mogelijk is. De klager uit zijn frustratie over het gebrek aan directe hulp en de teleurstelling in de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn abonnement bij 50five opgezegd, maar na de opzegging werd mijn laadpaal niet meer goed beheerd. Volgens 50five zou de laadpaal losgekoppeld worden van hun beheersysteem en van constante spanning worden voorzien. Echter, sinds 1 juni tot 3 juli zijn er geen wijzigingen doorgevoerd en nu kan ik helemaal niet meer opladen. Het is erg frustrerend dat ik geen directe hulp kon krijgen, alleen via een chatbot, en als voormalige klant ben ik teleurgesteld in de service.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn laadpaal vrij te geven en ervoor te zorgen dat deze weer van constante spanning wordt voorzien, zodat ik weer kan opladen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over 50five

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM