Mijn Klacht:
op zondag 6 maart maakte ik een reis rotterdam cs – purmerend weidevenne.
het duurde immens lang voordat men ons doorgaf dat de intercity direct niet reed en dus moest ik op de heenweg een intercity nemen. reis werd dus langer en die zou al langer zijn omdat er geen trein naar purmerend reed en ik naar zaandam moest reizen om daar een vervangende ns bus te nemen om zo in purmerend weidevenne te kunnen komen.
nou komt hier de ramp: terugweg liep ging ik om 19.45u de deur uit. is ongeveer 6 minuten lopen naar de bushalte waar diezelfde vervangende bus dus komt. bus zou om 20.01u daar vertrekken. PAS OM 20.22uur!! kwam er een bus. en bij weidevenne stond er geen kip van de ns om men in te lichten waar ze moeten wezen voor de bus of info te verstrekken over bustijden. en als dat al niet erg genoeg was moesten we na één halte (zaandam kogerveld volgens mij) uitstappen omdat de bus OPEENS niet meer naar zaandam reed, wat wel zo had moeten zijn. ns medewerkers op dat station begrepen dat ook niet waarom deze bus opeens niet naar zaandam reed. hun konden ons ook geen onfo verstrekken. PAS DE DERDE OF VIERDE BUS die aankwam reed naar zaandam. dus u begrijpt dat ik en de mensen die daar stonden erg lang hebben gewacht op een bus en het was nou niet bepaald warm die avond. dus ik was veeeeeeel langer onderweg van purmerend weidevenne naar zaandam dan de rest van mijn reis naar rotterdam. rond 22.45u kwam ik op rotterdam cs aan en na 23.15u was ik pas thuis. en dat is omdat ik op schiphol de intercity direct had genomen, want ik was zo gek geworden van al dat wachten en kou leiden en het niet krijgen van info dat ik z.s.m. in rotterdam wou zijn. dus van deur tot deur minimaal 3uur 30min erover gedaan van een simpele reisje purmerend weidevenne – rotterdam.
Mijn voornamelijke klacht is dus dat het #*#*#*#* niet normaal is dat wanneer de ns spoorwerkzaamheden heeft en daar dan bus inzet in de plaats van de trein die niet kon rijden, dat het dus niet normaal is dat ik bijna 45 minuten heb moeten wachten op de eerste bus, voor een ritje van één halte en dat ik daar nog een frustrerende rest van de avond moest beleven omdat de bus niet reed. want de bus zou volgens de ns iedere 30 minuten moeten rijden. niemand die bij weidevenne stond om info te geven, en de medewerkers van de ns die wel bij het volgende station stonden (zaandam kogerveld) ons geen info konden geven omdat ze het maar niet begrepen dat er maar geen bus aankwam om naar zaandam te rijden.
ik had geen flauw idee waar ik moest zijn voor mijn klacht en uiteindelijk ben ik hier beland.
nou hoe zat het nou die avond? waarom geen bussen en waarom geen informatie??? is toch niet normaal dat ik bijna net zoveel tijd kwijt was aan de reis als dat ik met de trein van rotterdam naar friesland ga. reis ik weer eens een keertje met de trein krijg ik dit. daar word je helemaal woest van. ik was niet de enige. er waren daar mensen aan het wachten/lijden en die waren woedend, en die moesten maar naar amsterdam, schiphol en hoofddorp. ik moest helemaal nog naar rotterdam.
hoe zit het nou met die gebrekkigheid die dag?
en ik vind het maar miezerig wanneer er een kopje thee of koffie wordt aangeboden op rdam cs op de heenweg vanwege de trein die niet reed, maar die werd op de terugreis nergens aangeboden en in die kou had ik wel alles aangenomen wat me een beetje kon opwarmen.
graag een reactie hierop. hoe ik dit nu vertel begin ik gewoon weer pissig te worden omdat het lijkt alsof ik het hele moment herleef.6 maart maa
Gewenste Oplossing:
wanneer dit behandelt wordt en ik een reactie en uitleg krijg. tevreden word ik niet meer omdat het al gebeurd is en ik die helse avond al meegemaakt heb. dan zou ik bijvoorbeeld een nieuwe dagkaart kunnen krijgen, maar het zou dan zomaar weer kunnen gebeuren, op dezelfde wijze en zelfs precies wanneer ik weer een treinreis maak.
het moet gewoon verholpen worden. ook al zou er maar één reiziger zijn dan nóg moet er iemand van de ns aanwezig zijn die je info kan geven en als er een persoon aanwezig is moet die altijd info kunnen geven. als de trein gewoon zou rijden dan dan rijdt die toch ook gewoon al zou er maar heel weinig passagiers die avond zijn. dus waarom de bus niet?
afz: B.M. Almeida Neves
tel: 0633985154


