Klacht: WiFi slecht! Na update?

GeertGerda op 09 juni 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Ziggo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 juni 2021

Een klant heeft problemen met de WiFi-verbinding na een update en heeft contact opgenomen met Ziggo. Na een gesprek met een medewerker, die overleg pleegde met een collega, werd de klant na lange wachttijd niet meer geholpen. De klant verlangt naar een oplossing voor het WiFi-probleem en een terugbetaling van de belkosten.

Mijn Klacht:

Via telefoon twee eindelijk een medewerker aan de lijn (Maaike) probleem uitgelegd. Even overleg met collega, nooit meer aan de lijn gekregen na ruim 8 minuten wachten.
Als eerste wil ik dat ons WiFi probleem wordt opgelost. Als tweede willen wij onze belkosten via 06 terug betaald hebben.
Klant: G. Van de Hoef
Ades is: Beatrixlaan 26
6706AX Wageningen

Gewenste Oplossing:

Als ons langzame en beschikbare WiFi beter is.
Daar betalen wij veel geld voor in de maand.
Dus mag ik er ook wat van verwachten!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie