Klacht: Weer minder zenders voor meer geld….

kompanier op 18 maart 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 maart 2013

Een klant van Ziggo uit zijn onvrede over de recente tariefverhogingen en het verdwijnen van zenders uit het pakket. Ondanks de stijgende kosten, blijven de tarieven gelijk terwijl er minder zenders beschikbaar zijn. De klant ervaart dit als een negatieve ontwikkeling.

Mijn Klacht:

Afgelopen Oktober verhoogde Ziggo (alweer) de tarieven. Dit was December daarvoor ook al gebeurd. En per 1 april gaan er 3 zenders uit het pakket (maar het tarief gaat niet omlaag).
Alweer een jaar dat we meer moeten betalen voor minder.

Gewenste Oplossing:

Behoud van de zenders of verlaging van het tarief.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie