Klacht: storing internet

weet ik niet en internet valt zo weer weg zie ik op 23 november 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al meer dan een week valt internet regelmatig weg en soms zoals nu is het er dan weer maar afgelopen zondag was er de hele ochtend geen verbinding.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik weer internet heb ben ik natuurlijk weer tevreden en stel mijn overstap naar een andere provider weer even uit

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie