Klacht: Onjuist vervangen van modem

Raphael van Harmelen op 05 december 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 december 2020

Een klant van Ziggo heeft problemen ondervonden na het onjuist vervangen van zijn modem, wat resulteerde in het sluiten van zijn signaal. Door een interne fout bij Ziggo is er geen registratie van het nieuwe modem, waardoor de klant geen toegang heeft tot internet, telefoon en zijn media box. De klant is ontevreden over de lange wachttijd van drie dagen voor oplossing van het probleem.

Mijn Klacht:

Door technische fout bij Ziggo krijg ik ander modem stuur oude zoals gevraagd in doos terug.
Als modern bij Ziggo aankomt staat niet genoteerd dat ik een ander modem heb gekregen.
Ziggo gaat er van uit dat ik geen modem meer heb en sluit het signaal.
Dit komt door interne fout van Ziggo
Nu heb ik geen modem kan aantal dingen niet doen zoals opnamens die op media box next staan. Die staan in de cloud een zijn zonder modem niet te bereiken.
Internet en telefoon werkten niet meer Netflix ook niet meer. Nu moet ik rond de 3 dagen wachten voordat het in orde is.
Vind het ongelooflijk dat door een verkeerde beslissing binnen paar uur verbinding kan worden gesloten en het 3 dagen duurt tot dat het probleem is opgelost.
Jammer al lang lid bij jullie.
Maar ben nu heel ontevreden klant.

Gewenste Oplossing:

Als mijn modem zo snel mogelijk weer werkt.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Raphael van Harmelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie